Zombieland: Double Tap (2019) ☆ 👁

(Ruben Fleischer)

amerikai akciófilm, horror, vígjáték

3,2

2020-02-01 00:20:08 tomside (2) #13

Amikor a végén beadta az otthon nem egy hely, hanem az emberek megacoelhót, azzal biztosan leküzdötte magát a kettesbe.
Néhány jó poén, és a stáblistás jelenet nem engedi be a karóba, de ennek alapvetően olyan erőltetett szaga volt, hogy az kínos.

2020-01-01 20:04:52 Ehun69 (4) #12

Ritka, de jobb lett mint az 1-es 7/10

2019-12-30 08:59:47 Ragemarci (2) #11

Tessék?Ha már csak úgy belèmkapsz számolni megtanulhatnál. Te a 3.mondatot sérelmezed, ahogy te sem csak dupla nulla vagy. Inkább a FB és YT kommentszekciókba lenne érdemes kipróbálnod magad. BÙÉK

előzmény: o0o (#10)

2019-12-29 21:52:35 o0o (3) #10

Ha spolier az, ami egy film első kb. 10 perce után derül ki/jelenik meg, akkor az előttem szóló 2. mondata mitől nem spoiler?

2019-12-28 17:43:18 Ragemarci (2) #9

Felesleges és bágyadt folytatás. Ezalatt a tíz év alatt kiderült, hogy Fleischer max. egy középszerű rendező. Szerencsére Murray meg csak stablistás jelenetet kapott, így talán ez nem vett el tőle még egy életet

2019-10-25 20:46:50 Mikkey (4) #8

Nagyon jó kis folytatás, poénokon rendre derültem, lehetetlen nem szeretni a kis csapatot, Woody világi nagy tahó :-)

2019-10-23 13:50:14 slipknot (4) #7

Az első rész az a film, amit pizza mellé nagyon jó elővenni a haverokkal... és a második is tökéletesen ugyan ez, kicsit kevesebb ötlettel.... Harrelson nagyon éli ezt a szerepet, ez nála tuti valami jutalom-szerep lehetett, Eisenberg szintén hozza azt, amit az elsőben. A két csaj tompult le kicsit - nagyon - az első részhez képest, de szerencsére Zoey Deutch butácska karaktere bőven pótolta az űrt, egyszerűen minden mondata után késztetést éreztem, hogy megölelgessem.
Amúgy a film semmi extra, csak egy jó vígjáték zombikkal.

2019-10-19 20:06:51 BonnyJohnny (2) #6

Gyenge folytatás. Már a főcímnél is érezhető: az első rész ötletes intrója után ez egy sima lassított felvételes harci jelenet, ami a film közepén esetleg elfért volna. Az Oscar jelölt Abigail Breslin a megnőtt mellein kívül semmit nem tud hozzátenni 12 éves önmagához képest. Az Oscar jelölt Woody Harrelson csak ripacskodik (ahogy egyre többször mostanában). Az Oscar jelölt Jesse Eisenberg jellegtelen alakítást nyújt (ahogy egyre többször mostanában). Az Oscar díjas Emma Stone teszi még talán a legtöbbet az ügy érdekében. Zoey Deutch teljes játékideje alatt irritáló volt. A B csapat poénnak nem rossz, de túlhasználták... az első perc után.
A film maga sem olyan lendületes, érdekes és ötletes, mint az első rész, ellenben sokszor leül, önismétlő, vagy simán csak kurva érdektelen.

2019-10-19 10:53:17 KicsiPeti (2) #5

Számomra csalodás volt,az elsö rész kellően kikapcsolt rendben volt,tudtam nevetni,tetszett a szereplők közötti kémia ,jó csapatot alkottak.
Lehet rossz filmre ültem be nem tudom,de már vártam ,hogy vége legyen a második résznek,pár humorbonbon betalált föleg az elején,például a kombájnos rész,a szöke csaj engem konkrétan nem idegesitett,söt,számomra vicces volt.De valami ötlet hiányzott az egészből,valami ami öda szögezi a tekintetem a vászonra,ami leköt,mert néha nekem a humor eröltetett volt,a látvány azért gyenge ,illettve az zombigyiloknál is jó lett volna némi kreativitás,a film végi leszámolás...meg számomra bugyuta volt,sajnálom,hogy unalomba fulladt ez a film,de nem tudtam szeretni,pedig akartam....:(((

2019-10-19 10:49:14 dittike (5) #4

Nagyon állat volt főleg hogy szabályokat alakítottak ki.

2019-10-17 21:57:26 Benny Bug (4) #3

A klasszikus elsőnél egy kicsivel gyengébb, de a négyes még jár ennek is. Igazából, nem túlzottan rajongok a vígjátékokért, most viszont elég sokat röhögtem, működött az élmény. Néha már talán túlzottan is hülyeség, viszont kikapcsolódásnak teljesen megfelelt, illetve az sem utolsó dolog, hogy azért szellemiségében hű az elődhöz. Nem is beszélve arról, hogy a sok taplóság, vér és egyéb és nyalánkság mögött azért tényleg van neki szíve is. Woody Harrelson pedig itt (csak és kizárólag pozitív értelemben véve) egy akkorát állatkodott, hogy minden elismerésem neki. Nagy forma, annyi biztos. A buta, szőke liba karaktere nekem már túl sok volt, de ha a nagy egészet nézem, a Zombieland 2 egy jó folytatás, aminek érdemes legalább egy esélyt adnod, ha tetszett az első. 75%

2019-07-26 09:34:02 Kempesbaba (4) #2

Már most imádom :D