Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (2019) ☆ 👁

Halálos iramban: Hobbs & Shaw

(David Leitch)

amerikai akciófilm, kalandfilm

2,8

2020-09-26 13:05:32 kilépett felhasználó (?) #9

Hát nem, finoman fogalmazva.

előzmény: Gruden Gergo (#8)

2020-09-26 13:04:22 Gruden Gergo (?) #8

Hat, ugy latom a SW-hoz fuzott remenyek sem teljesultek :))

előzmény: kilépett felhasználó (#6)

2019-12-01 09:08:53 ifj. Ó. Posszum (2) #7

Modern Bud Spencer és Terence Hill vígjáték a Marvel univerzumban.

2019-11-24 18:54:36 kilépett felhasználó (?) #6

Idén sok franchise épült le nálam. Terminátor, MiB, Avengers, X-Men, az összes újrahasznosított Disney mese, Conjuringok és most F&F. Egyik rosszabb, mint a másik. Még év végén a SW azért kap egy esélyt, hátha.

2019-10-29 00:18:27 qanic (2) #5

Ez maximum egy Fast & Furious spinoff, de csak jóindulattal. A McLaren wokingi gyára a gonosz főhadiszállásaként kapott szerepet. Tetszett a terem, ahol év elején az új F1-es autókat mutatják be. Panerai órát nem veszek, mert nagyon drága. Kb. ennyi...

2019-10-16 07:09:50 Dió (3) #4

A fast & furious filmeket szerintem már régóta csak az tudja élvezni, aki magasról leszarja a fizika törvényeit, úgyhogy én ebben nem látok nagyobb változást a korábbiakhoz képest, ami a Hobbs & Shawt illeti. A Johnson és Statham kettősére épülő gegek és egysorosok némelyike még kifejezetten szórakoztató is lett, bár ez persze sokat köszönhet a két színész karizmájának is. Vanessa Kirbyről nem is beszélve, aki nem csak gyönyörű, de akciószereplőként is iszonyat dögös. Az utolsó egy órára viszont valóban nincs mentség.

2019-10-15 10:25:27 Olórin (1) #3

Azon ritka esetek egyike, amikor nullát adnék, ha lehetne. Semmilyen szinten nem működik, az akciójelenetek is röhejesek és echte borzalmasak, a CGI döbbenetesen színvonaltalan.

2019-09-20 15:53:09 VVega (1) #2

A Halálos iramban filmek véletlenül sem a filmkészítés csúcsai, de számomra van bennük valami szórakoztató gagyi, egyfajta guilty pleasure báj és hangulat. Na ezekből semmi sincs meg a Hobbs & Shaw-ban. Senki sem szimpatikus benne, de mindenki nagyon érdektelen, az akciójelenetek műanyagok és ultra kínosak, mindenkiből CGI superman lett, akik karcolás nélkül úsznák meg azt is, ha hozzájuk vágnának egy tankot. Az utolsó egy óra már annyira szánalmas és unalmas, hogy nem is tudom, hogy bírtam végignézni. Erre még a Tokyo Drift is köröket ver, de a G.I. Joe vagy a Transformers 78 is.

2019-08-01 18:22:33 Benny Bug (3) #1

Nem vártam tőle sokat, de igazából egész jó szórakozás. Ez az a fajta film, amiben nem kell sok logikát vagy értelmet keresni, de ha ezen képesek vagyunk túllépni, akkor érdemes adni neki egy esélyt. Az akció jó, Leitch ismét kiélhette magát ilyen terén, sőt több poén is egészen tetszett. Persze ez már nem is egy Halálos iramban-film igazából, sokkal inkább egy szuperhős és kémmozi ötvözete. Statham és Johnson jól nyomta most is, volt egy ütős meglepetés karakter is, a kedvencem pedig egyértelműen Vanessa Kirby volt. Egy istennő a csaj! Könnyed szórakozás gyanánt ajánlom. A végét már megint nagyon sikerült eltúlozni, már azt hittem hogy ez nem is igaz, csak kölykök játszanak az akciófiguráikkal, meg hamisított DC figuráikkal. (Black Superman...) Fizikatanároknak persze továbbra sem ajánlott! Egy erős hármast simán megér nekem: csodát nem tesz, de amit vállalt, azt már annál inkább. Bizonyítja, hogy van élet a sorozatban Vin Dieselen túl is, az eddig kilenc film közül a negyedik helyre tenném tetszés szerint, korrekt agysejtrombolás volt ez. :D