Kin (2018) ☆ 👁

A kötelék

(Jonathan Baker - Josh Baker)

amerikai akciófilm, sci-fi

2,7

2020-05-12 08:19:23 kilépett felhasználó (?) #6

De, mindenkinek leesett. A film meg ebben a formában csak egy ötlet. Kizárólag azoknak ajánlom, akiket nem zavar, ha a pilot után nem sokkal kaszálják a sorozatát.

2020-05-12 03:59:18 nightgale (4) #5

Remek hangulatokkal dolgozó film! Igazi indie feelingel. A rendezés és a soundtrack is igényes. A karakterek és az alakítások is renben vannak. James Franco az ananász express antitézisét lazán lehozta. A sci fi szál sincs túltolva. A végén erős dinamikai váltás. Érdekel a folytatás, de számomra kifejezetten a film drámai része volt érdekes. A személyiségek ütközése, a reakciókkal való történetmesélés. A folytatás nélkül talán erősebb alkotás maradna. Ez a film egy kicsavart roadmovie, egy trip szerű élmény, amiben nem a "másik világ" az érdekes. Erre a cím is utal, ez lehet nem mindenkinek esik le.

2020-02-05 22:54:29 Antoine (5) #4

Egyszerű, de attól nagyszerűbb film, ami rávilágít az élet nehézségein való felülkerekedésre és az emberi bátorságra, továbbá tanít a bűnözői életre.
A 2 motoros fickó kiléte és az a világ, amiben ők léteznek, felkeltette a kíváncsiságom, várom a folytatást.

2019-04-27 10:41:18 bambula (2) #3

Ha már pénz volt,szerintem igazán nem lett volna nehéz egy jó forgatókönyvírót és jó rendezőt találni.
Akkor is,ha a rendezők saját rövidfilmjét fejlesztették egész estés filmre.
Úgy még akár jó is lehetett volna,dőlt volna egy kis profit a kasszába és akkor tényleg lett volna értelme a folytatásnak és még több pénz lett volna rá.

2019-03-26 21:24:44 kilépett felhasználó (?) #2

Ha készül folytatás lehet felkerekítem kettesre...

2018-12-09 15:24:55 Sántha Orsolya (3) #1

Wow, wow, wow! Na ez! Az egész alig ütötte a hármast, hiába James Franco meg Zoe Kravitz, aztán, banyek, a vége! Eldobom az agyam! Szóval ez egy megelőlegezett hármas, csak legyen meg az a folytatás! Ha nem lesz vagy nem lesz jó, akkor visszajövök és visszaveszek a pontokból. A főszereplő hallgatag kiskölyök egyébként szimpi. Az a nagy baj, hogy a nagytesót, Jimmy-t egyszerűen nem bírtam megkedvelni, mondjuk nem is nagyon adtak rá lehetőséget. Szóval, ha képesek vagytok egy elmegy típusú filmet végignézni az utolsó tíz percért, hajrá, ha nem, várjátok meg a folytatást és nézzétek meg egyszerre :)