The LEGO Movie 2: The Second Part (2019) ☆ 👁

A LEGO-kaland 2.

(Mike Mitchell - Trisha Gum)

amerikai-ausztrál-dán-norvég akciófilm, animáció, fantasy, kalandfilm, musical, vígjáték

3,2

2019-05-30 14:08:30 schankox (3) #5

Fényévekre lemaradva az első résztől...

2019-05-22 18:35:39 Reaper (5) #4

Szerintem sokat fejlődött az első részhez képest! :) Annyira a pofámba vágta az áthallásait, hogy már majdnem fájt, de nagyokat röhögtem rajtuk! Baromi jók lettek a dalok, és nagyon a helyén van a film üzenete a fiatalabb korosztálynak. Persze tudjuk, ennek a zsánernek ilyennek kell lennie, de mostanában annyi depis, minden vidámság nélküli filmet láttam, hogy felszabadulás nekem felnőttként egy Lego film. Minden rész kicsit kizökkent a szürke, unalmas, problémás napokból legalább arra a bő másfél órára. Ez most sincs másképp, jobb kedvem lett a film után, mint előtte volt! Várom a 3. részt :)

2019-03-02 15:14:35 BonnyJohnny (3) #3

Hatalmas csalódás. Maga a lego világ sem tud olyan élő és fantáziadús lenni, mint az első részben, de a való világgal való párhuzamai is rosszabbul jönnek ki (főleg, hogy amit a való világban látunk, rosszul előadott snassz), a karakterek helyenként önmaguk paródiái, a hozzájuk társítható humor (akárcsak a kikacsintások) kb. feles arányban működnek. A történet túlnyújtott és túlbonyolított, unalmas és sokkal kevesebb humorral rendelkezik, ellenben több és rosszabb dalbetéttel, már az első pillanattól egyértelmű tanulsággal (hol van az első részhez képest, ami meglepő és megható tudott lenni).
Gyenge hármas.

2019-02-10 14:39:48 elmouse (4) #2

Nem rossz, de az elsőhöz képest gyenge. Viszont végre nem az apakomplexus feldolgozásáról szól, mint ahogy az eddigi összes Lego mozifilm.

2019-02-09 18:11:50 Ehun69 (5) #1

hozza az első rész színvonalát. Mivel 13 és 9 éves gyermekeim vannak, ezért a tanúság miatt felfelé kerekítettem 9/10