Les fauves (2019) ☆ 👁

(Vincent Mariette)

francia dráma

?,?

2020-07-29 03:54:06 Benny Bug (3) #2

Még egy film, amit szinte senki nem látott. :D (pl. 500 alatti IMDb szavazat) Pedig egyébként nem volt rossz. A hangulata vitt magával, a történe sem volt rossz. Bár igaz, többet is kihozhattak volna belőle. Művészfilm, pszicho-thriller és tinihorror egyszerre akar lánni, bár utóbbi annyira nem kellett volna. A lezárás viszont tetszett, sikeresen meglepett. Johnny Depp lányában van valami különleges, de meg nem tudom mondani, pontosan mi. Viszont egyszer még lesz belőle valaki a szakmában, ebben biztos vagyok. Erős hármas nálam. Messze nem tökéletes, de ennél sokkal több nézőt/szavazót érdemelne, már csak azért is, mert nem egy újabb "12 egy tucat" kategórás sablontermék.

2020-06-04 12:17:41 The Cortez (3) #1

Enyhén elvontabb tinithriller, Johnny Depp lányával a főszerepben. A szerelmi szál röhejes, mint ahogy egyébként a gonosz leopárd után való nyomozás is az, de a végére legalább sikerült egy érdekes, kissé elgondolkodtatóbb csavart kerekíteni. A film összességében egy kihagyott ziccer, mivel az alapsztoriból sokkal több mindent ki lehetett volna hozni.