Greta (2018) ☆ 👁

(Neil Jordan)

amerikai-ír dráma, thriller

3,4

2020-08-01 13:19:44 KicsiPeti (2) #6

Teljesen egyetértek veled,én agyaltam a nézhetetlem osztályzáson is,de mivel végig szenvedtem adtam rá egy 2-et. Végtelenül unalmas egy film volt,végig kiszámitható, talán csak egyszer kaptam fel a fejem ,amikor egy ujjal kevesebb lett :) pedig a főszereplőket is szeretem..

előzmény: Ragemarci (#5)

2020-08-01 12:46:13 Ragemarci (2) #5

Jordan megmutatta egy tucat horror után, hogy tucat thrillert sem tud rendezni. Nálam bérelt helye van egy túlértékelt rendezők Top10 listán. Ráadásul a sztori is végtelen unalmasra sikerült, szóval könnyen csaphat át az esti borzongás egy pihentető alvásba.

2020-07-19 20:56:27 The Cortez (4) #4

Feszültséggel ügyesen játszó thriller, amibe aztán raktak mindent az alkotók: őrült nőszemély, zaklatás, követés, klausztrofóbia stb. Huppert néni faszán játssza el az elmebeteg ellenséget, viszont Chloe Grace Moretz nagyjából ugyanolyan, mint az összes többi filmjében. Nem kevés klisé fordul elő a játékidő 1,5 órája alatt alatt, de legalább egy percre sem ül le a cselekmény, a morbidra sikerült finálé pedig kreatívabb forgatókönyvírói megoldásokat tartalmaz. Érdekesség, hogy több Magyarországra való utalás is elhangzik a moziban, ráadásul a szereplők időnként hazai szavakkal ökörködnek benne.

2019-06-10 20:52:42 tomasso (4) #3

Klisékkel teleszórt thriller, ami jól használja a műfaji elemeket. Aranyos, ahogy próbálnak magyarul beszélni a filmben, de így is betalált :)

2019-05-30 16:49:24 qanic (4) #2

A mai mezőnyben, ez egy jó film. Mézeskalács!

2019-05-25 19:57:42 Tetovaltlany (4) #1

Miutanmindentmegtettemerted lol
Creepy miert a a magyarok vagy magyarokat jatszok gonoszok,elmebetek,suttyok es tarsai?