Anna (2019) ☆ 👁

(Luc Besson)

francia akciófilm, thriller

2,7

2019-09-29 21:01:19 TheDriver (3) #11

Szegény Luc Besson továbbra is méltatlan korábbi önmagához, vagy csak szimplán megelégszik a középszerrel nem tudom, de ez csak egy gyenge Nikita utánzat lett, rengeteg sablonos jelenettel. A főszereplőnő nekem végig elég hiteltelen volt, nem illett a szerepbe, de szerencsére Cillian Murphy és Helen Mirren azért mentette a castingot. Az akciók sem voltak emlékezetesek, leszámítva film első felében látható éttermes mészárlást. Könnyed vasárnap esti szórakozásnak jó volt, mert amúgy egy tisztes középszer, és a Valerian után azért számomra előrelépés volt.

2019-09-27 14:33:24 Ragemarci (2) #10

Gondolta talál egy új Jovovichot. 60 évesen nem rossz az. Mondjuk a csaj 2 hónapig csak "járt" a fegyverkereskedővel is, sex no. Reális :-D

előzmény: Fatupi (#1)

2019-09-20 19:14:14 saatonda (?) #9

A modell csaj meg tényleg egy vicc a pipaszár karizmaival"

nyilván minden filmben vannak túlzások, de azért el kell jutni oda, hogy ha valaki sokat és sikeresen verekszik meg akrobatáskodik akkor vagy legyenek szuperképességei vagy legalább nagyítóval nézzen ki úgy mint akiről feltételezzük hogy képes ilyesmire
mondjuk erre a filmre sem volt semmi szükség de felszínesen szórakoztató

előzmény: kovi1970 (#8)

2019-09-20 08:13:18 kovi1970 (2) #8

Nincs benne semmi eredeti. Nem mondom, hogy lopott, de a Sötét árvák, Feketelista sorozatokra emlékeztet.
A modell csaj meg tényleg egy vicc a pipaszár karizmaival. Nemtom', nekem nem jönnek be ezek az anorexiába hajló testalkatú festett szőkék, de ez meg az én problémám.

2019-07-29 20:05:01 Bogár Bence (3) #7

Korrekt film, egész szórakoztató. Amíg tartott, addig lekötött. Az biztos hogy Besson messze van már régi nagyságától, de azért nem felejtett el rendezni.
Amúgy épp ez volt itt a kétezredik osztályzott filmem. :)

2019-07-19 14:44:06 dittike (5) #6

Szuper kgb russian girlpower movie

2019-07-17 13:06:49 Calavera (?) #5

hol van már az Ötödik elem...

2019-07-10 22:37:37 BalaKovesi (?) #4

Mondjuk én messziről elkerülöm Bessont, szóval a Valeriant sem láttam, valószínűleg ezt sem fogom. (Bár a két legjobbra értékelt filmjét még nem láttam, a Léonból láttam kb 5 percet aztán valamiért kikapcsoltam).

előzmény: Fatupi (#3)

2019-07-10 19:39:45 Fatupi (3) #3

Nem vagyok én se álszent, azért szemrevaló gyévocska ez. :D (Bár egy pöppet olyan, mint a Valerianban azok a fura lények a tengerparton)
Talán ez a baj, hogy ez az egyetlen eleme a filmnek, ami úgy érdekel, mert amúgy ez az ismertető a film alatt egészen röhejes. :D

előzmény: BalaKovesi (#2)

2019-07-10 16:03:50 BalaKovesi (?) #2

Kész, végem... :D

Egyébként gondolom sokan nem értenek veled egyet, hiszen nagyon sok embert be lehet csalogatni így (nem mondom hogy ártatlan vagyok, azért szívesebben ülök be egy olyan filmre, amiben mondjuk Scarlett Johansson vagy Jennifer Lawrence is szerepel).

előzmény: Fatupi (#1)

2019-07-10 12:15:26 Fatupi (3) #1

Amondó vagyok minden hónapban válasszanak egy 50 kilós modellcsajt a szupertitokzatos orosz füstös Gizi szerepére, hadd élvezkedjenek a kanok a moziban. Bár bevallom, az én hitvallásom, hogy aki a bohócot szeretné polírozni, maradjon otthon, kapcsolja be az inkognitómódot, és mehet a haddelhadd.

Előre is elnézést kérek, ha Besson papának mégis valami pazar koncepció született meg a fejében, és nem csak a reggeli merevedése eredményezte eme művet.