Anna (2019) ☆

(Luc Besson)

amerikai-francia akciófilm, thriller

?,?

2019-07-17 13:06:49 Calavera (?) #5

hol van már az Ötödik elem...

2019-07-10 22:37:37 BalaKovesi (?) #4

Mondjuk én messziről elkerülöm Bessont, szóval a Valeriant sem láttam, valószínűleg ezt sem fogom. (Bár a két legjobbra értékelt filmjét még nem láttam, a Léonból láttam kb 5 percet aztán valamiért kikapcsoltam).

előzmény: Fatupi (#3)

2019-07-10 19:39:45 Fatupi (?) #3

Nem vagyok én se álszent, azért szemrevaló gyévocska ez. :D (Bár egy pöppet olyan, mint a Valerianban azok a fura lények a tengerparton)
Talán ez a baj, hogy ez az egyetlen eleme a filmnek, ami úgy érdekel, mert amúgy ez az ismertető a film alatt egészen röhejes. :D

előzmény: BalaKovesi (#2)

2019-07-10 16:03:50 BalaKovesi (?) #2

Kész, végem... :D

Egyébként gondolom sokan nem értenek veled egyet, hiszen nagyon sok embert be lehet csalogatni így (nem mondom hogy ártatlan vagyok, azért szívesebben ülök be egy olyan filmre, amiben mondjuk Scarlett Johansson vagy Jennifer Lawrence is szerepel).

előzmény: Fatupi (#1)

2019-07-10 12:15:26 Fatupi (?) #1

Amondó vagyok minden hónapban válasszanak egy 50 kilós modellcsajt a szupertitokzatos orosz füstös Gizi szerepére, hadd élvezkedjenek a kanok a moziban. Bár bevallom, az én hitvallásom, hogy aki a bohócot szeretné polírozni, maradjon otthon, kapcsolja be az inkognitómódot, és mehet a haddelhadd.

Előre is elnézést kérek, ha Besson papának mégis valami pazar koncepció született meg a fejében, és nem csak a reggeli merevedése eredményezte eme művet.