Hellboy (2019) ☆ 👁

(Neil Marshall)

amerikai-angol-bolgár-kanadai akciófilm, fantasy, horror, kalandfilm

2,2

2020-04-12 09:37:09 KicsiPeti (1) #23

:D na igen....

2020-04-12 07:34:35 Lady Ópium (?) #22

Na igen, és én le is ragadtam ennél, amit azóta is dúdolok:

előzmény: KicsiPeti (#21)

2020-04-12 06:46:23 KicsiPeti (1) #21

Tavalyi év legrosszabbja volt számomra,érhetetlen,Toro nélkül,hogy képzelték el. Itt csak öncélu
vérengzést lehetett látni.

előzmény: Lady Ópium (#20)

2020-04-11 18:29:16 Lady Ópium (?) #20

A leírásban az van, hogy közeleg az apokalipszis...hát ezt a filmet látván el is jött.
Pokolfajzat, Aranyhadsereg..,imádom pirost....de ez egy ökörhugyozás volt.
Na ez az, amikor már teljesen lerohadt a bőr a csontról és nincs mit lehúzni, max a rolót, függönyt be, és kiírni, hogy game over, oszt csá.

2020-03-23 13:19:36 Gruden Gergo (1) #19

óóóóó, jaj :D

előzmény: ifj. Ó. Posszum (#18)

2020-03-23 00:37:22 ifj. Ó. Posszum (5) #18

Amikor először láttam, nem értettem, miért ez a sok nyavalygás, elmeszelés, hasalás, rossz átlagok, rajongók, akik fel akarják gyújtani David Harbourt. Én jól elvoltam vele.
Aztán telt múlt az idő, fél év. Nekifutottam még egyszer. Meg kellett bizonyosodnom, mi az oka, hogy júliusban ennyire félresiklott nálam ez Hellboy gyerek. Lehet, csak rosszat ettem, azért tetszett. Vagy csak bepállott az agyam a koponyámban. Vagy azóta már felnőttem, megjött az eszem.
Megnéztem. Tévedtem. Nem érdemel négyest. Csak egy kibaszott nagy ötöst, mert ez egy kibaszott jó film.

2020-03-22 18:04:58 GothMan (2) #17

A káromkodás és a belezés kb. ennyire elég.

2020-01-04 23:15:56 DevilTakeU (2) #16

Új nézőknek egy kis extra infó: van 2 db stáblistás jelenet. (A második a legeslegeslegvégén,bár a folytatás szinte kizárt úgyhogy max. érdekességnek jó.)

2019-12-07 00:00:26 Fatupi (2) #15

Simán el tudom képzelni, hogy valakinél működik ez a fékezhetetlen tesztoszteron-hurrikán és prosztó trash-vonal, de speciel én a felénél eluntam magam, pedig egy-két jelenet agyamentsége tényleg szórakoztató volt (máshol meg hányinger kerülgetett). Csak kár, hogy láttam már idén, hogy a Perlman-féle verzió mennyire egy szerethető behemót, ez pedig szimplán egy türhő paraszt benyomását keltette, ráadásul a folytonos hentelés nem adott túl sok mozgásteret a karakternek (ahogy másnak sem).

2019-11-11 20:54:29 Doc (2) #14

Szerintem azért lett 2-es, mert bár pocsék volt, de fájdalmat nem okozott.
Rossz film, de nem éreztem közben, hogy el kéne menekülnöm.

2019-11-11 15:45:13 peti0290 (2) #13

Bevallom, nálam az iszonyú primitívsége vitte el a kettesig :D Komolyan, mikor a semmiből elhangzott egy-egy káromkodás (főleg a malacka által), akkor már nem bírtam ki röhögés nélkül. Biztos nagyon debil hangulatomban néztem, de így nálam szinte elérte az annyira rossz, hogy már (majdnem) jó kategóriát. Egyébként nagyon gáz film...a sztori egy nagy katyvasz, amit csak lehetett, próbáltak beletenni, több-kevesebb (inkább kevesebb) sikerrel. A trükkök pedig még a történet színvonalát is alulmúlják...komolyan del Toro 15 éves első része lazán kenterbeveri látványban (meg nem csak abban). A színészek is kínlódtak rendesen: én csípem Harbourt, meg McShane-t is, de rossz volt ebben a katyvaszban látni őket...Milla legalább következetesen választott szerepet.

2019-11-11 07:33:33 BonnyJohnny (2) #12

De a kettes mégis megvan. ;) Nálam is. :) És sokak másoknál is... :D (Vajon mire?)

előzmény: Doc (#11)

2019-11-11 01:13:46 Doc (2) #11

Azt hiszem az mondja a legtöbbet erről a filmről, hogy kb. 2-3 napja néztem meg, és az imént bele kellett nézzek, hogy biztos legyek benne, hogy láttam. Egyáltalán nem emlékeztem a sztorira, meg úgy nagyjából semmire sem belőle. Olvasom itt a kommentekben, hogy volt benne vasorrú bába (és tényleg dereng valami ilyesmi), de bizisten nem emlékszem, hogy mi volt a szerepe.
A "felejtős" kategória oszlopos tagja.

2019-11-04 02:22:00 tomside (2) #10

Nyugodtan húzd ki a kívánságlistádról, és keress valami értelmesebbet, ezért nem kár.

Én értem, hogy a posztmodern bénító hatású, és nehéz újat kitalálni, de hogy miért kellett épp Bebopot leigazolni a Tini Nindzsa Teknőcökből? A végére meg átsétálnak a The Shape of Water figurájához... miért? Miért?

2019-10-28 09:04:37 KicsiPeti (1) #9

Borzasztó az egész film,egyszerűen elcsodálkozom,hogy ilyen filmet beengednek a mozikba,ha léteznének videotékák akkor ennek a förmedvénynek egyből oda kellett volna pottyani. Nézhetetlen. Talán a főszereplő aki ráérzett a figurára vagyis Hellboyra ami pozitivum. Illettve még egy valami a vasorrú bába ami nekem tetszett. De miért nincs egy szint ami alatt már nem engedünk a nagyvászonra filmet. Kimondom ez egy szar.

2019-08-23 01:30:24 terika (1) #8

Ez.gyötrelmes.volt.
A karakterek kinézete egyszerűen nem tetszett. A történet...nem volt. Mint vmi rosszul rajzolt animáció.... mindegy is. Senkinek nem ajánlom, egyáltalán nem szabad időt áldozni rá.

2019-04-23 20:30:29 slipknot (3) #7

Ismét egy teljesen átlagos, szórakoztató, de néha önmagába belefulladó Hellboy film....

2019-04-21 12:51:15 BonnyJohnny (2) #6

Értelmetlen, zavaros és kapkodó gagyiság. Értem én, hogy, mit akart a költő, és helyenként át is jön a laza gyilkolászás, de összességében nagyon nem jött össze.

Pedig a mocskosszájú bunkó (anti)hős véres hentelései alapvetően megérhetett volna egy misét... de ahhoz író és rendező is kell... színészek megvoltak hozzá, de így elfecsérelték őket.

Talán valami mást kellett volna. Talán valami egyszerűbbet. Vagy ugyanezt Netflix sorozatban.

2019-04-16 16:04:55 MicaHiro (2) #5

Egészen elképesztő, hogy az igényes, fantasztikusan gyönyörűen és stílusosan megrajzolt, remek történetvezetésű és egyedi atmoszférát teremtő Hellboy-képregényektől sikerült eddig az igénytelen vacakig eljutni.

2019-04-11 11:35:52 Ragemarci (2) #4

Legalább annyira fáj, mint a Blomkamp féle Alien. Az is szuper lett volna

előzmény: VVega (#3)

2019-04-11 11:22:33 VVega (2) #3

Kevés dolog fáj nekem annyira filmes témában, mint hogy del Toro nem készíthette el a Hellboy-trilógiáját. Látva a kritikákat, ez most csak újranyitotta a sebet :(

2019-04-10 22:19:29 bambula (2) #2

Sajnos a film a pocsék forgatókönyvével tökéletesen illeszkedik a gyártó Millennium Films portfoliójába.
Nem volt véletlen a kritikusok megnyilatkozásának tiltása a filmmel kapcsolatban.:(
Inkább bízták volna a pénzt Del Torora.Kiváncsi vagyok mennyi milliót fognak majd bevallani gyártási költségként.

2018-12-30 20:55:43 GothMan (2) #1