Mile 22 (2018) ☆ 👁

(Peter Berg (I))

amerikai-kínai-kolumbiai akciófilm, thriller

2,7

2018-12-01 10:06:17 Westmor (5) #6

SZVSZ ez a film jobb mint Berg előző 3 filmje 1 osztályzattal, ez egy A+ film a saját kategóriájában, nem beszélve, hogy igazából egy bosszú filmről beszélünk. Kivitelezés szuper, néha kicsit közel van a kamera és sok a vágás de nagyon élvezhető, a története szerintem jobb mint az új avengers-é és a poénok se erőltetettek mint ott. Wahlberg király és Li Noor ohh, lenyomja Tony Jaa-t is.

2018-11-13 20:46:42 BonnyJohnny (2) #5

Peter Berg számomra a totális középszer. Itt sem más az értékelésem. Igaz, ez talán gyengébb, de például ezt sem érzem annyira gyengének, hogy ne érne egy hármast. Vannak erős részei is (főképp Iko Uwais-hoz köthetően). Elvoltam vele.Erre találták ki az oké/elmegy osztályzatot.

2018-11-03 15:33:04 Dió (2) #4

Előbb-utóbb várható volt, hogy Peter Berg is felsül már ezekkel az egy kaptafára gyártott akciószösszenetekkel. A Lone Survivor szerintem egy tök jó film, a Deepwater horizon meg a Patriots day még talán szintén a nézhető kategória, de a Mile 22 totál középszerűségéből már az életben nem mossa ki magát a pacák. Tényleg minden copy/paste, semminek sincs tétje, de színe-szaga sem; egyszerűen egy érdektelen vacak az egész - és ez most kivételesen az akciókra is áll. A végén van egy okés csavar, de mire odáig elért a film, addig már rég a mosást csináltam, vagy ami akadt. Ja, és ami miatt pláne fizikai fájdalom volt végignézni az egészet, és részben emiatt megy neki a kettes is, az Wahlberg. Nem tudom, egyszerűen csak alapból minden forgatási napon bal lábbal kelt -e, vagy rendezői instrukciónak hála viselkedett úgy minden szcénában, mint akinek konstans a 220-ban van a keze, de én képtelen voltam őt elviselni.

2018-10-27 04:44:34 bambula (3) #3

Valószínűleg nagyon öregszem,de én ezzel a filmmel elvoltam ,mint a befőtt.
Az is igaz,hogy az elolvasott kritikák miatt nem is voltak túl nagy elvárásaim.

2018-10-25 16:39:09 McCl@ne (2) #2

Nem akartam elhinni, hogy a béna befejezése ellenére elég jó emlékként élő Lone Survivor, a rendkívül hatásos Deepwater Horizon és a kifejezetten rohadt jó Patriots Day után ez akkora szutyok lett, mint mondják, de mégis. Nagyon sajnálom, de minden perc elvesztegetett, amit vele töltöttem. Akit érdekelnek a pozitívumai, várja meg, amíg YouTube-ra összevágnak belőle egy fél perces videót a közelharcokról.

2018-10-24 15:16:53 Ubul (?) #1

Peter Berg az utolsó 3 filmjével megvett kilóra, de ez a kritikák alapján eléggé rossz fogadtatásban részesült.