Torch Song (1953) ☆ 👁

(Charles Walters)

amerikai dráma, szerelmi történet, zenés film

?,?

Jenny Stewart: A te elképzelésed a művészetről egy gyümölcs a kaszinó automatában.

Jenny Stewart: Carl, miután elvittél engem, hazavinnéd Mr. Norton-t?
Carl: Igen, asszonyom. Mi a címe, Mr. Norton?
Jenny Stewart: Bármelyik sötét bár.

Tye Graham: Rá tudja venni az embereket, hogy azt csinálják, amit maga akar, anélkül, hogy először ütne és utána kérdezne.

Jenny Stewart: Mi mást mondott rólam Charlie?
Tye Graham: Nos... Azt mondta szenzációs alakja van, de úgy dobálja azt, mint egy burleszk királynő. Azt mondta, csodálatos lábai vannak, de mindig a rossz irányba sétálnak.
Jenny Stewart: És?
Tye Graham: Azt mondta, hogy a szája akár egy angyalé, de a szavak, amik kijönnek rajta, teljesen olyan, mint egy utcalányé.

Cliff Willard: Veszel egy darabka életet, olyan alakúra formázod, amilyenre akarod és aztán lenyomod a gyengébbek torkán. Sőt mi több, jegyet vesznek rá, hogy végignézzék.

Cliff Willard: Jenny, nincs hozzád fogható a Földön. A hatékonyság desztillált esszenciája vagy. A lábaid megmozdulnak és millió arc tekint fel. Kijön egy szó a torkodon és még egy vak ember is észrevesz.

Tye Graham: Karriert csinált más emberekkel való üvöltözéssel. Itt az ideje, hogy a visszhangja egy részét meghallja.

Jenny Stewart: Amikor először énekeltem, beleszerettem a közönségbe. Azóta is szerelmes vagyok a közönségbe. A legjobbat hozom ki magamból értük. Nem számít ki, mi vagy mikor próbál megállítani.