Nae meorisokui jiwoogae (2004) ☆ 👁

(John H. Lee)

dél-koreai dráma, szerelmi történet

4,3

2023-02-01 11:58:31 Doktorúr (5) #6

Gyönyörű és szívbemarkoló film.

2022-03-08 21:57:06 mimóza (5) #5

Ez a film gyönyörű, nagyon-nagyon jólesett a lelkemnek. A valóság miatt pityeregtem mostanában eleget, filmeken nem igazán. Ezúttal azonban többször is eltört a mécses. Emlékezetes alkotás a téma, a szereplők alakítása, a forgatókönyv miatt is. "Újra először akarom látni" kategória. Toplistára kerül, az az érzésem.

2022-02-28 07:37:35 josibaba (5) #4

Szép szerelmesfilm, nekem sokkal jobban tetszett, mint az amerikai változata. A karaktereket itt megszerettem, szép emberek, jó alakítások, bőr alá kúszó jelenetek...
Az pedig egészen gyönyörű, ahogy ennek a két embernek az egymásra találása és beteljesült szerelme lassan alakítja át mindkettőjük életét, külső környezetét, hogyan virul ki bennük és körülöttük is a rend, a harmónia és a szépség.

2015-02-25 18:25:23 Umberto (3) #3

A Szerelmünk lapjai dél-koreai változata. A nyugati verzió egy fokkal hatásosabb, de azért ez se lett rossz.

2013-11-03 00:19:38 Szabó Dániel (5) #2

Nagyon erős, megindító film. Majdnem megsiratott. Karaktereket imádni lehet, egy ilyen szép filmre nem lehet azt mondani, hogy nem jó. Egy ideig nem nagyon láttam, hogy mire fog kimenni a film, de amikor a film a tudtunkra adta, onnantól csodaszép az egész. Mindenkinek ajánlani tudom. Az előző hozzászólóval egyet kell, hogy értsek, nekem is toplistás szerelmes film lett.

Nem is értem miért ismerik ilyen kevesen, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Egy vicces fancím tőlem :-) : Memento újratöltve

2013-10-07 19:54:44 flake (5) #1

Ha valaha készítenék romantikus filmes toplistát, szinte egészen biztos, hogy a legelső helyen szerepelne.