High Life (2018) ☆ 👁

(Claire Denis)

angol-francia-lengyel-német kalandfilm, sci-fi

2,5

2019-09-02 06:44:24 biri (2) #7

Pattinson szerintem is jót alakított, viszont J. Binoche (karaktere) számomra teljesen hiteltelen volt. Sőt, az egész film egy nagy költségvetésű csehszlovák áldokumentumfilm hatását keltette. Engem egyáltalán nem tudott megfogni.

2019-08-20 13:31:04 MicaHiro (1) #6

Sajnos ez az a fajta film, ami szeretne nagyon mély lenni, az ehhez tartozó művészi gesztusok meg is vannak, de sajnos valós tartalom szinte semmi.

Viszont, hogy pozitívumot is írjak azért, Pattinson tényleg jó.

2019-07-20 20:39:20 Bogár Bence (5) #5

Örülök, hogy végre moziban is meg tudtam nézni eme kiváló filmet, mert erősen igényli a vásznat. Számomra talán eddig 2019 legjobb mozija. Sajnálom, hogy az itteni átlaga ilyen alacsony, mert igazi, máshoz nem fogható élmény, mégha nem is mindenkinek való. Iszonyú erős alkotás másodjára is!
Amúgy egyedül néztem végig, nem volt senki más. Nem bántam, mert így még jobban átjött a hipnotikus,földöntúlian erős hangulata, de az nem jó dolog, hogy így a közönség nem fogja megismerni Pattinson igazi színészi nagyságát. Márpedig itt bizonyítja, hogy sokoldalú és kiváló színész.

2019-06-25 17:29:21 VVega (1) #4

Elképesztően unalmas, szó szerint nézhetetlen film, nem tudtam kibírni a végéig. Én a magam részéről mindenkit óva intek tőle, időpazarlás.

2019-06-25 17:26:30 dittike (5) #3

Brutális főleg Juliette Binoche de túlteng benne az erőszak és az erotika is ami nem gond sőt...

2019-06-12 02:49:03 Bogár Bence (5) #2

El nem tudom hinni, hogy kaphatott ilyen alacsony értékeléseket itt. Én vagyok az első, aki hármasnál jobbat ad rá, s ez engem módfelett megdöbbentett. Port.hu vagy imdb felhasználóktól persze nem is várnék többet, de azért az itteni KT-s közösség véleményére jobban szoktam adni. Számomra ez a film ugyanis egyértelműen ötös. Lassan csordogáló, érdekfeszítően megírt történetével ez a film azonnal beszippantott. Egyszerre melankolikus dráma és erotikus sci-fi, a rendezőnő, Claire Denis pedig módfelett mesteri módon ötvözött több, látszólag abszolút össze nem illő műfajt. Robert Pattinson pedig akkorát játszott, hogy azért alsó hangon is érdemelne egy Oscar-jelölést. Most már be kéne látnia mindenkinek, hogy ő egy nagyon tehetséges színész, amit az utóbbi években többször is bizonyított. Olvastam, hogy Matt Reeves is azért őt választotta Batmannek, mert tetszett neki az itteni alakítása. Meg nekem is. Szóval elképesztően bejött ez az alkotás, s remélem, hogy a jövőben érkeznek rá jobb szavazatok is. Mert ez a különleges mestermű igazán megérdemelné. ;)

2019-04-18 10:17:16 macready (2) #1

Bemutató dátuma: 2019. június 13. (Forgalmazó: ADS Service Kft.)