The Spy Who Dumped Me (2018) ☆ 👁

(Susanna Fogel)

amerikai akciófilm, vígjáték

2,5

2019-04-20 16:48:29 Lluuccuuss (4) #8

A filmből összességében a valódi humor sem hiányzik, de perce nem spóroltak az erőltetett poénokkal sem. Audrey és Morgen szerepe sem ritkán túljátszott, de a végeredmény mégis nézhető és szórakoztató képet ad. Nem vétek adni neki egy esélyt, ha kikapcsolódásra vágysz, de persze nem kell sokkal többet várni a megszokott hasonló témájú filmes sablonnál.

2019-02-17 19:42:55 JohnnyJohnny (2) #7

Sokat költöttek rá (40 millió usd...) és ahhoz képest egy lagymatag, kiszámítható, ezerszer lerágott csont. Itt a két főszereplőnek kellett volna elvinnie a hátán a filmet, de totál mellényúlás volt a casting, hiába a yo yo yozsefvaros.

2019-02-08 09:08:56 Locke(d) (?) #6

Az univerzum nem bírna el három M. McCarthy-t. :D

2019-02-07 19:31:26 ChrisAdam (1) #5

Kate McKinnon olyan, mint három Melissa McCarthy. Meneküljetek.

2019-01-30 11:19:12 Kempesbaba (3) #4

Egy hideg téli estére,egyszeri nézésre jó,de semmi több. Nem csak itt,máshol is láttam,hogy a Spy című filmmel állítják párhuzamba,de nagy különbség hogy az agyon fikázott Melissa McCarthy elvisz a hátán általában egy filmet,ez a két nő nagyon nem. Még Kate McKinnon-ban láttam egy-két mozdulatot,félmondatot,de ez a Mila Kunis semmi,egy nulla.
Összegezve,csak akkor szánjatok rá időt,ha tényleg nincs jobb dolgotok.

2018-11-23 05:58:42 Vitelotte (2) #3

Hát bíztam benne hogy a Spy (2015) színvonalán lesz, de javarészt altesti vagy egyéb baromkodó humorból állt. Az egyetlen amit értékelek az a rúzsból kitolt hüvelykujj. Néhány egyéb foszlányocskával felhúzta egy kicsit. Sajnálom.

2018-08-24 04:11:29 dittike (3) #2

Nagyon odabassza az embert azok a dumák és jelenetek ügyesen adagolt humorbonbon

2018-08-20 22:50:32 ifj. Ó. Posszum (4) #1

Infantilis csipogás, kilöki az agyad másfél órára. Ez egy cuki film. De tényleg.
Szegény Gillian Anderson meg úgy néz ki, mint egy egész Star Trek epizód.