Skyscraper (2018) ☆ 👁

(Rawson Marshall Thurber)

amerikai akciófilm, dráma, katasztrófafilm

2,5

2018-10-30 18:38:40 Leo_Stotch (2) #6

Rock kedvenc... de ez már azért sok volt a jóból.
Az épület tényleg ötletes, de ordított ez egy kicsit hosszabb, összeszedettebb filmért, ahol kiaknázzák a hely adta lehetőséget. Még jobban.
Ez egy szigorú kettes..

2018-10-26 15:53:49 qanic (2) #5

Jól indult, aranyos család, ötletes épület..., de Bruce Lee tükörterménél már sejtettem, hogy baj lesz. Hát lett. Egy féllábú amerikai focista ne akarjon már megmászni fél perc alatt egy 80 emeletes darut. És ez csak a kezdet volt... A Die Hard óta annyit "fejlődött" a világ, hogy ma már a női szereplők nem lehetnek egyszerű biodíszletek. A mai nőideál, gyermekével a nyakában is nagyobb cirkuszi mutatványokra képes, mint annak idején szakadtrikó Willis. Itt jön képbe egy informatikusba oltott, FBI-os kommandós családanya, aki képes megállítani a lelketlen gyilkológép kínai jócsajt.

2018-09-28 22:21:57 Sántha Orsolya (2) #4

Unalmas volt, semmi eredeti. Egy baromi hosszú duct tape reklám.

2018-07-24 09:34:58 KicsiPeti (1) #3

Szerintem szinte nézhetetlen a film,bár Dwayne Johnson számomra nem a szívem csücske,és nem is lesz,de úgy gondoltam ,megnézem,ki voltam éhezve egy sablon akciófilmre,de sajnos ez a butábbik fajtából való volt,és tele hiteltelen dolgokkal,amit az én gyomrom már nem vesz be,Johnson Úr,egy féllábú,McGayver Pókembert játszik,és ez nekem sok,amúgy a cgi sem nagy eresztés,a,történet is izzadságszagú,rosszfiúk papirmaséfigurák,egyedül Neve CamPbellt tudtam szeretni a filmben,mert imádtam a sikoly filmekben:))

2018-07-17 14:39:58 bambula (3) #2

A manóba!Szerintem ez a nyár legjobb akciófilmje lehetett volna,
ha nincs a kínai piacnak való megfelelési kényszer.
Pedig a játékidő is tökéletesen megfelelő és a sztorit sem akarják
kényszeredetten nyújtani mint a rétes tésztát. :(

Kínai pénz nagy úr! :(

2018-07-13 14:54:27 showme (3) #1

Nem egy Die Hard, de azért a CGI technikusok odatették magukat.