Lionheart (1990) ☆ 👁

(Sheldon Lettich)

amerikai akciófilm, dráma, sportfilm

2,9

2021-06-12 21:28:54 dorothygale (5) #5

Ùjrapontoztam. JCVD megèrdemli. Marha jòl nèz ki .

2016-11-21 16:03:48 Dezsmant (4) #4

Van damme-nak vannak az egyik legjobb verekedős filmjei a szinészek közül, ez is egy teljesen jó alkotás.

2012-09-07 20:47:33 Victor Vance (4) #3

Abszolút vállalható verekedős mozi Van Damme-al, aki bár sose volt akkora sztár, filmjeit a nézők, és a küzdősportok ismerői mindmáig elismerik. A történet harmadlagos, a színészi játékokon is lehetett volna még mit csiszolni, de úgy gondolom ezek a filmek sosem azért voltak hogy mélyebben elgondolkozzunk rajtuk, hanem mondjuk alkalomadtán, fáradtan betegyük a lejátszóba, cserébe olyan agyatlan akciót tesz elénk, amely még szórakoztató is, nem kicsit. A bunyók egy ’90-es évekbeli Van Damme műhöz méltóak, a cselekmény kiszámíthatóbb már nem is lehetne, viszont a srác iránti tiszteletemből és a film szórakoztatási faktorából kifolyólag azt mondom, ez egy jó film, amelyet nem ciki néha-néha megtekinteni a műfaj rajongóinak.

2012-09-07 20:23:53 Prüstü (5) #2

Legalább 15-ször láttam ezt a filmet, Van Damme egyik legjobb szerepe. A dráma is hatásos, nem csap át giccsbe ez köszönhető Van Damme minimalista ( minden egoizmustól mentes) színészi játékának, és letisztult visszafogottságának. Itt eszembe jut a sok másik agyon dicsért akcióhős C movies gyökér egoista állat......hát hányinger ehhez képest. A történet sem összecsapott, kellemes, többször nézős darab. Elfogultság ide vagy oda, pont a Brian életét cseréltem le erre a filmre, mert nekem meg az erőltetett humort nem veszi be a gyomrom, végig se bírtam nézni. Ízlések és pofonok, de ez a film nem 2,83-on kellene álljon, hanem legalább 4-esen, ha az Expendables 2. 3,83-mal a legjobb olyan film itt, amiben Van Damme szerepel.

2011-07-29 21:46:45 dorothygale (5) #1

13 éves kislány voltam mikor ezt a filmet láttam... akkor az ilyen filmek voltak a menők, s JCVD menő arc volt :) :):D Legalábbis én azt gondoltam. De a film gagyiságára visszatérve. A film vége felé LYon felszalad a dombon, s a kamera közeliben mutatja. JCVD rágózik... egy "érzelmes " jelenetben.... :D
Durván béna jelenet, most így visszagondolva. Sosem felejtem. 13 éves énem 4 pontot adna, mostani 2 pontot, így lesz a régi idők emlékére 4+2=6÷2 =3 pont