Deadpool 2 (2018) ☆

Deadpool 2.

(David Leitch)

amerikai akciófilm, kalandfilm, sci-fi, vígjáték

2018-08-25 18:01:54 The Cortez (4) #17

Jóval látványosabb és érzelmesebb, mint az első. A poénok meg az utalgatások még mindig ütnek, az akciók hosszabbak, pörgősebbek + sokkal keményebbek. A dráma itt is kiválóan működik, mint ahogy a zenei világot is sikerült eltalálni. Az új karakterek egész szerethetőek lettek, még Josh Brolin jelenléte sem zavaró, hiába játszik fontos szerepet két 2018-as, egymás után érkező szuperhősmoziban. Mindezek mellett, az az alkotók legnagyobb érdeme, hogy végül nem egy X-force filmet kreáltak a Deadpool 2. felvonásából. A stáblistás jelenetek rohadtul viccesek, ráadásul ki is tágítják az X-men-univerzum határait.

2018-08-24 09:29:57 Demóna (4) #16

Jobb mint az első rèsze!

2018-08-21 11:31:58 tomside (3) #15

Vegyes minőség túltolva, klasszikusan rossz befejezéssel.

2018-08-11 01:49:59 ender1112 (2) #14

Minek egy Deadpool filmbe dráma? Már a "komolyabb" Marvelekben sem érdekel senkit, itt meg pláne...

2018-06-04 22:03:31 Havierez (4) #13

Moziban láttam ezt a filmet is! Hát most mit mondjak? Nyári limonádé nem hagyott bennem túlságosan mély nyomokat. Röhögtem rajta párszor de semmi több hatást nem váltott ki.

2018-05-30 23:42:36 ifj. Ó. Posszum (4) #12

Egy ideig csak pergett és egyszerhasználatos kotonként végezte a dolgát, popcornmozizott, részlegesen kielégített, és minden a Deadpool elvárások szerint történt, önbiztonsági járat, tudod mit kapsz a pénzedért. Aztán a felénél valami történt, és tényleg elkezdtem őszintén nevetni. Szép ívet futott, nagy baszatás lett belőle. Ryan Reynolds menő.

2018-05-24 12:55:17 Malcolm X (1) #11

borzalmas, egyedül Zazie Beets nyújt értékelhetőt az egész "film"-ben

2018-05-20 11:32:15 Tetovaltlany (5) #10

Gyengebb 5* mint az Infiniti wars de azert elvezetes film volt.Thanos /Cable haha.Viccesebb volt es latvanyosabb is.

2018-05-19 13:10:15 VVega (5) #9

Még jobb, mint az első rész. Viccesebb, komplexebb, látványosabb.

2018-05-18 22:56:30 slawter (5) #8

Szerintem már csak azért is jobb volt, mert a rendelkezésükre álló pénzt telejs mértékben kihasználták. Az első résznél érezhető volt a kevesebb máni és megfigyelhető rajta, hogy sokkal ütősebb lehetett volna, ha több pénz pumpálnak bele (Elég sajnálatos, hogy ez így van). Ráadásul itt tényleg semmiben sem fogták vissza magukat.

2018-05-18 22:52:39 slawter (5) #7

Rengeteg apró és hatalmas poén van benne, imádtuk.

2018-05-18 22:16:58 BonnyJohnny (4) #6

Azt tudom, hogy kisebbségben vagyok azon véleményemmel, hogy a Deadpool (kb. a filmidő egyötöd részét kitevő zsenialitáson túl) pont olyan középszerű lett, mint amit megpróbál kifigurázni.
De valószínűleg szinte egyedüli leszek, aki szerint ez a film jobb volt, mint az első. Mégpedig azért, mert igaz, hogy nem olyan formabontó, mint az első rész (második részként talán nem is lehetne már az), de filmként jobban működik szerintem.
Mondjuk ez inkább egy mocskos szájú Marvel film, ami miatt Daedpool hardcore rajongóinak ez kb. sértés lehet, de nekem ettől jobban bejön. :)

2018-05-18 15:20:42 Kempesbaba (5) #5

Szerintem ismét zseniális filmet hoztak létre az alkotók. Kellőképp humoros,szabad szájú. Tetszik hogy nem veszi túlzottan komolyan magát,nincs túlmagyarázva,túlideologizálva. Nem érezni azt az izzadságszagot,ami kezd eléggé jelen lenni a többi képregény filmnél.

2018-05-16 08:39:34 bambula (4) #4

Nekem is a stáblista böngészése adta meg a bizonyosságot,mert én sem voltam biztos benne hogy azt láttam amit látni véltem,hogy láttam.

előzmény: TomPowell (#3)

2018-05-16 07:11:32 TomPowell (4) #3

Nekem feltűnt, de a stáblistát kellett böngésznem ahhoz, hogy megbizonyosodjak róla, hogy
tényleg a Brad Pitt volt az.:)

előzmény: bambula (#2)

2018-05-15 21:04:29 bambula (4) #2

És még egy szeletke Brad Pittet is adtak a készítők,bár ez nem tudom mennyi emberkének fog feltünni.

2018-05-15 20:55:20 bambula (4) #1

Kevesebb humor,több komor(ság).

Egy jó tanács:ha nem szoktad végig ülni a teljes stáblistát csak a plusz jelenetek miatt,akkor jobb ha tudod,hogy Hosszú stáblista után nincs már plusz jelenet,csak a film utáni rövidebb(egy-két stábnevet tartalmazó) lista közben van jó pár nagyon jó jelenet.