Venom (2018) ☆

(Ruben Fleischer)

amerikai akciófilm, horror, sci-fi, thriller

3,0

2018-12-08 23:21:06 VVega (3) #19

Önmaga paródiája, de annak egészen szórakoztató. Az év unintentional comedy-je :D

2018-12-02 03:40:31 Vitelotte (5) #18

A csók közben átkúszott szimbióta Tom nyammogó hangaláfestésével a kedvenc jelenetem volt :D Kedvenc mondat pedig: "Az én bolygómon ugyanolyan lúzer vagyok, mint te a tieden" xd Megható volt mikor a gonosz letépte Tomról Venomot, az meg visszanyúlt érte, és a "nulla esély" ellenére is harcoltak. Persze A lány egyedül hagyva a laborban, miután szájbarágták neki hogy mi az érzékeny pontja az élieneknek, kiszámítható volt hogy zenélni fog, de azért mégis Venom volt a hős. Azt is már a boltosnéni első jeleneténél tudni lehetett hogy meg lesz zabálva a gangszta, de arra nem számítottam hogy ilyen kurva jó dumát nyom le előtte a figura xDDD. Nem is tudom hogy lesz ebből a fickóból Pókember-ellenség, hiszen a végére tökre megszelídül. Szerintem nagyon szépen gyurmázták össze a CGIt a színészekkel, és épp annyi akció, dráma, és vicceskedés került bele, amitől élvezhető tud lenni egy film.

2018-12-01 22:22:45 TheDriver (3) #17

A Spider-Verse pedig állítólag nagyon jó lett, legalábbis akik eddig látták mind áradoztak róla... :)

2018-12-01 16:14:56 Rorschach (1) #16

Igazi minősíthetetlen ipari hulladék, tehát pontosan olyan, amilyennek a trailerek alapján kinézett. Nem fér a fejembe, hogy ocsmány hígfos gyurma CGI-ostól, csizmás combközepes diáklány szoknyás Michelle Williams-estől, pocsék történetestől és színészvezetésestől, mégis hogy a kurva életbe lett nyereséges ez a szar.

A Sony Marvel-jogokkal foglalkozó részének le kéne égnie. Mindenki jól járna, ha véget érne az az egészen egyedülálló sorozat, amit a Maguire-féle Pókember 3 óta produkálnak.

Most mondanám, hogy majd a Spider-Verse... de azért ennyire naiv nem vagyok.

2018-11-30 11:51:50 Ivan/ (1) #15

Sötétebb tónusú Marvel agymenés Se több, se kevesebb. A szar ettől még bizony szar marad, kár szépíteni.

2018-11-04 00:03:30 The Cortez (3) #14

Teljesen átlagos szuperhős sztori (még akkor is, ha az Eddie Brock vs Venom vitatkozások érdekes ízt adnak neki) ami sok minden másra, de leginkább a Hihetetlen Hulkra hasonlít. Itt is kapunk világmegmentést és főellenséget, aki nem más, mint a főhős gonosz tükörképe. A horrornak nagy jó indulattal sem nevezhető alkotást, egyedül Tom Hardy viszi el hátán. Láthatóan komolyan vette a szerepet meg a filmet, mert nem csak színészként, hanem producerként is részt vállalt a melóban. Karaktere jól kidolgozott, mint ahogy az antihőssé fejlődése is részletes, kellően átgondolt. Mindezek ellenére furcsa volt őt itt látni, mivel pár éve még Bane-ként ordítozott egy DC-moziban.
A történet felvezetése elnyújtott, a CGI pontos, a finálé pedig összecsapott-agyonvágott. Akadnak benne poénok, illetve enyhén erőszakos részek, de valódi durvulásra + nagy hentelésekre senki ne számítson! Itt is van 2 stáblistás jelenet, melyek közül az elsőt igencsak eltalálták.
Összességében elmondható, hogy felesleges volt megcsinálni, sokkal jobb lett volna, ha inkább egy Pókember-filmben hozzák be először a karaktert.

2018-10-27 20:16:09 KicsiPeti (1) #13

Én ezt a filmet Hardy miatt néztem meg,nagy favorit nálam ,idáig semmi bajom nem volt a filmjeivel,nem vagyok nagy szuperhősmozi fan,megnézem a marvel filmeket,némelyik tetszik,némelyik nem. De ez a film ...amit nem is mondanék filmnek,iszonyuan kinyilt a bicska a zsebemben,mint valami moslékot szolgáltak volna fel nekem,szar vágások,szar rendezés,iszonyú égö párbeszédek ,a látvány is csak átlagos volt,ha 18 karikába csinálták volna meg se mentette volna meg a filmet. A végére oda eröltetett szimbiota főgonosz meg,,,,,az akciojelenetek a filmvégén élvezhetetlenek,szerintem ez Transformers minőség volt. Remélem Hardy kiszáll ebből,mert nem ezek a filmek végett szeretem őt.

2018-10-11 16:16:30 BonnyJohnny (3) #12

Ez nem is kérdés.

előzmény: TheDriver (#11)

2018-10-11 15:31:44 TheDriver (3) #11

Az Upgrade mérföldekkel jobb film...

2018-10-11 14:36:10 BonnyJohnny (3) #10

Be kell vallanom, hogy tetszett. :) Hozta egy közepes Marvel film színvonalát. (Ezt a szintet az utóbbi hat évben a Warner egyszer ugrotta meg, és a Sony egyszer sem... szóval nem lesajnáló ez.)
Rövid, pergős film, Hardy hozza a kötelezőt, az akciók jók (igaz fájdalmasan csikorognak a PG-13 határán), a humor nagyarányban betalál, a főhős és szimbiontájának párosa működik.
Generációjának többi kiváló színésznőjéhez (Gwyneth Paltrow, Rachel McAdams, Amy Adams) hasonlóan, most Michelle Williamsen volt a sor, hogy egy (anti)hős oldalbordája legyen.

Érdekes, hogy ugyanebben az évben Logan Marshall-Greennek (aki szegény ember Tom Hardyja) is volt egy filmje, ahol testét egy másik elme vezérelte harc közben, amíg ő csak értetlenül és szörnyülködve szemléli az eseményeket. :D

2018-10-11 08:11:50 Nagy Tamás (4) #9

Ez tény :D

előzmény: TheDriver (#7)

2018-10-10 07:40:43 Locke(d) (3) #8

Ezek alapján Doctor Doom is szuperhős. :P

előzmény: TheDriver (#7)

2018-10-09 22:39:37 TheDriver (3) #7

hát de attól még szuperhős képességekkel rendelkezik ugyanúgy... :D

előzmény: Nagy Tamás (#6)

2018-10-09 22:03:29 Nagy Tamás (4) #6

Ő inkább antihős, nem? :/

előzmény: TheDriver (#5)

2018-10-09 21:43:46 TheDriver (3) #5

Ezt a szöveget amivel reklámozzák a filmet, hogy "nem kell annyi szuperhős" rohadtul nem értem... Venom nem az??? :D

2018-10-06 19:18:14 erahurka (3) #4

Egynek elmegy, időnként nagyon bugyuta, időnként nagyon vicces, időnként kilépne a PG13 korlátaiból és akkor elrántják a kamerát. Tipikus képregény film még a Disney-Marvel korszak előttről.

2018-10-05 07:46:24 Nagy Tamás (4) #3

xDDDD

2018-10-05 00:58:22 tomside (?) #2

Hány forint? Úgy értem, mennyi a hajár?
Lassan rászorulnék valamennyire.

előzmény: Nagy Tamás (#1)

2018-10-04 21:46:11 Nagy Tamás (4) #1

Végre elkészült egy normális Venom film látszódott, hogy Tom Hardy alaposan felkészült a szerepre, viszont ez nem mondható el, a fő Bossról Dr. Carlton Drake akit Riz Ahmed alakít. Maga a film pofásan van felépítve, megismerjük a karaktereket, Eddie Brock tökéletesnek hitt életét, aztán jön egy töréspont no meg egy űrből érkező, nem várt fajok hada :D Innen a film stílusa is megváltozik. Eddie Vs. Venom veszekedése zseniális humor forrás, ez az írók részéről hatalmas pacsi :D Sokan írták, hogy a film CGI része igen gyenge, hát szerintem az Aquaman 2. előzetesében látott animációk véleményem szerint sokkal rondábbak :D Az akciók nagyon látványosak, nem tökéletes film és ne is várjuk egy Infinity War-t, de szerintem első bevezető filmnek simán jó, szóval kövezzetek meg, de én megvédem ezt a filmet ;) Ezek után kíváncsian várom, hogyan fogják bevezetni Pókember világába, és hogyan folytatódik majd Eddie Brock története a Venom 2. részében, hiszen még nagyon sok lehetőség van ebben a karakterben, szóval hajár. A film nálam erős 75% ért el :)