Tag (2018) ☆ 👁

(Jeff Tomsic)

amerikai vígjáték

3,0

2021-08-12 20:04:13 The Cortez (2) #5

Hülye alapsztori, amit megtörtént események ihlettek. A filmben ismert hollywoodi, nagyrészt vígjáték színészek égetik magukat, a jelenetek rossz értelemben nevetségesek, a humorosnak szánt részek és beszólások pedig teljesen bárgyúak. A 100 perc alatt mindössze egyetlen hellyel-közzel vicces snitt látható. A zenei összeállításban akadnak jobb darabok, ám azok közel sem annyira jók, hogy feljebb húzzák a végeredményt.

2018-08-27 00:55:37 ifj. Ó. Posszum (3) #4

Viccesek az akciók meg minden, de a fene egye meg, hát előbb azonosulok egy padlizsánnal, mint ezzel az öt faszival. Közben viszont a film nagyon is szeretné ezt, a végén jól ki is hangsúlyozza, na ezekkel kell együtt érezned.
És ott követi el a hibát, hogy a végén bevágja az eredeti fickókat, és a fogócskás videó szösszeneteiket. De könyörgöm, az eredeti felvételeken minden egyes rajtaütésből árad a kedvesség és a szeretet, amit az öt karakternek másfél órán keresztül nem sikerült összeizzadniuk. Ezzel le is gyalulják a filmet.
- Megkönnyezted őket?
- Egy frászt, hagyjál most, padlizsánozok.

2018-08-12 10:24:36 VVega (2) #3

Nagyon nagyon gyenge, és ahogy az előttem szólók is írták, kár érte, mert benne volt egy hangosan nevetős vígjáték lehetősége.

2018-07-06 14:03:49 bambula (2) #2

Kár,hogy csak a végén veszik be a buliba Isla Fishert.Ha végig benne van a játékban már az is javíthatott volna a filmen.

2018-07-06 14:00:35 bambula (2) #1

Jobb rendezővel és jobb forgatókönyvíróval ez sokkal szórakoztatóbb film lett volna.