Mission: Impossible - Fallout (2018) ☆ 👁

(Christopher McQuarrie)

amerikai-angol-francia-kínai-norvég akciófilm, kalandfilm, thriller

3,7

2018-12-15 13:25:24 saatonda (3) #36

túlkomplikáltnak tűnő, valójában elég közhelyes, túl sok karaktert mozgató történet, alapvetően elmegy, színes-szagos, kicsit idegesítő szórakozás, kicsit túlnyújtva. 7/10 körüli

2018-12-10 09:19:30 kaamir (3) #35

Az előző két rész nekem jobban tetszett, ez azokhoz képest egy kicsit sótlan, szögegyszerű akciófilm. Annak persze jó, de én azért vártam volna, hogy Huntot végre lehozzák a földre, árnyalják, még emberibbé teszik. Ez olyannyire nem történik meg, h terminátorosabb, mint valaha. Túlél mindent, amit emberileg lehetetlen, lényegében egy karcolás nélkül. Pedig a bő lére eresztett játékidőbe bőven belefért volna, h mélyítsék a figurát. Helyette kapunk sok-sok tét nélküli kavarást, jellegtelen karaktereket és egy olyan történetet (sufni atombombával), ami finoman szólva is megmosolyogtató. A film sajnos meg meglebbent néhány magánéleti/etikai dilemmát, de egy percig nem mélyül el bennük. McQuarrie tud ennél jobbat, egyedibbet is.

2018-12-04 01:27:08 dikalosz (?) #34

Az a baj, ha kapsz példát, a nem happy end-nek elvész a varázsa.

2018-12-03 23:48:19 saatonda (3) #33

azt hittem, tudod, hogy ezek zsánerfilmek, szabályok szerint működnek, szórakoztatni akarnak, abba meg sok jó karakter halála aligha fér bele, pláne ha sorozatról van szó. james bond felesége meghalhat, akár még columbo-é is, de ők maguk nem, hacsak nem jó előre beharangozzák, hogy záróepizód:)
tehát sokminden van, ami "kotelez minden filmet a happy end-re"...
és ez azért elég "gyerekes": "Ha van ilyen, alapbol megy az 5-os es minden ehhez hasonlo filmre 1-es fog menni, barmennyire is legyen jo."

előzmény: Gruden Gergo (#32)

2018-12-03 21:15:01 Gruden Gergo (1) #32

Kérlek szépen, 27.
De ha már ezt így megkérdezted, akkor kérlek fejtsd is ki :D

előzmény: saatonda (#31)

2018-12-03 14:26:10 saatonda (3) #31

ontopic kérdés, hogy hány éves vagy?:))))

2018-12-03 14:00:09 schankox (5) #30

Szerintem egy 2018-as akciófilmnek így kell kinéznie. Annak az egy-két logikátlanságnak meg követhetetlenségnek bele kell férnie :)

2018-12-03 08:26:11 tomside (4) #29

Mondanám, hogy ezzel szemét módon lespoilerezted a filmet, de pont itt látszik, tényleg mindenki tudja, hogy ez a sorozat erről szól! :D

2018-12-03 06:43:41 BonnyJohnny (4) #28

Stanley Kubrick merte meglépni. :D

2018-12-03 00:03:42 Gruden Gergo (1) #27

Szep, jo, korrekt az uldozes, a verekedesek (a moados jelenet mindent vitt), a tortenet, minden csodalatos....
Ok, hogy a film vedjegye, de mar a seggemen jon ki ez a vilagmegmentos, 1 masodpercnel hatastalanitunk minden letezo abszolut hatastalanithatatlan bombat maszlag. Ha csak ennel a filmnel lenne nem ia zavarna, de abszout minden akciofilm errol szol.
Kerlek, segitsetek megertenem. Van valamilyen egyezseg, jogszabaly, torveny vagy a bokam tudja mi, ami kotelez minden filmet a happy end-re???
Ha nem, akkor adjatok mar par peldat, hasonlo filmekre, ahol tenyleg lezuhannak a francba es a gonoszok tenyleg ott helyben lelonek minden jofiut, amint alkalmuk adodik ra. Ha van ilyen, alapbol megy az 5-os es minden ehhez hasonlo filmre 1-es fog menni, barmennyire is legyen jo... Komolyan. Merje mar valaki meglepni azt, hogy felrobban az a ******** ***** ***** ***** bomba!!!

2018-11-30 11:51:47 Dió (4) #26

Hú, ennek a gépszíja engem is elkapott - még az ötösön is elgondolkoztam. Gyors egymás utánban még egyszer megnézve viszont rájöttem, hogy ahhoz azért túlságosan is hiányzik belőle a logika. Nem (csak) a helikopteres over-the-top fináléra gondolok, de az olyan baromságokra is, hogy Ilsa az egyik pillanatban még éles tölténnyel lövöldöz Tom Cruisera a motorról, majd fél órával később beleszeret. Az ex-feleséges romantikus szál is teljesen felesleges és már szinte giccses, az összes maszkos jelenet (illetve az olyanok, mint a "kórházas") pedig már tök kiszámíthatóak, hiszen a harmadik óta csak magát ismétli a széria. Ami miatt mégis megbocsátom neki mindezt, az az eszméletlen akciódarálás. Ha valaki emiatt ül le elé, az tuti megkapja, amit keres - feltéve, ha az agyát félre tudja tenni arra a két órára. Minden tiszteletem az íróké, az emberállat Henry Cavillé, illetve Tom Cruisé, aki a kaszkadőreit kispadra ültetve még a bokáját is eltöri, csak hogy ő csinálhassa meg a veszélyes részeket. A legjobban az tetszett, ahogy benne hagyták a filmben nem csak a bokatöréses jelenetet, hanem azt is, ahogy utána felkel, és "továbbfut", csak mert még nem hangzott el a "cut" - ez az ember egy állat:)

2018-11-25 00:24:06 Malcolm X (2) #25

Már rég nincs a 250-ben. Nem is csodálom.

előzmény: TheDriver (#2)

2018-09-15 12:55:19 Rorschach (5) #24

Hát ez most rendesen pofán vágott.

Make no mistake, a film hárompercenként csavar magán akkorát, hogy a közepére már telis-tele legyen logikai hézagokkal - egyszerűen megköveteli a nézőjétől, hogy az kikapcsolja az agyát, és ne gondoljon bele semmibe, sőt, az elejefelé néhol egyenesen az ostobaság határán táncol a Fallout.

De.

Én ennek ellenére egészen biztos vagyok benne, hogy ez a valaha készült egyik legjobb akciófilm. Az Infinity War mellett a második popcornfilm evör, amelyik egy fél pillanatra nem hajlandó lassítani a két és fél órája alatt, folyamatos adrenalinpumpa eszméletlen rendezéssel és kameramunkával, eszméletlen helyszíneken, eszméletlen tempóban. Úgy néz ki a film, hogy bele kell szeretni, a koreográfiáktól lehidalok, ami pedig a legeslegnagyobb meglepetés, hogy ugyanaz az író-rendező hozta össze, aki az előzőt.

Miccccsoda? Álmomban sem gondoltam volna, hogy McQuarrie-ban van ennyi kraft, hogy ő egy ilyen kaliberű ámokfutást tető alá képes hozni, pláne nem az előző etap után, amiből így három évvel később annyi van meg, hogy elbóbiskoltam a moziteremben és milyen vér gagyi volt a femme fatale. Ez tartott vissza a mozizástól is, és milyen kibaszott egy idióta vagyok, ezt nagy vásznon kellett volna először látni vagy nyolc liter popcornnal.

Nem tökéletes film, de meg kell kínálnom egy ötössel, annyira fasza.

2018-08-18 13:22:39 ifj. Ó. Posszum (4) #23

Tényleg így kell kinéznie egy akciófilmnek 2018-ban. Pörög, meg nem áll, kapkodod a fejed. Kár, hogy szakít a 4. résztől felkínált esetlenségekből származó humorral, de ezt elengedtem gyorsan. Gyere hetedik rész, gyere Tom Cruise, szakítsd le akkor is az arcunkat!

2018-08-15 19:48:29 nygaben (4) #22

Nyáron szép komótosan bepótoltam/újranéztem a franchise részeit, de most mégis rendesen el voltam veszve, hogy pl. Michelle Monaghan vagy a mostani főgonosz karakterét épp melyik epizódból kéne ismerni, és utóbbihoz jóformán nem is tudtam már kötni semmi emlékezetes jelenetet. De még így is abszolút élvezhető volt az egész Fallout, sőt: bőven, bőven átlagon felüli akció-és látványfilm, és bár a végéből lehetett volna talán húzni, összességében így is kegyetlen tempót diktál, nem unalmas, és olyan jeleneteket szállít, amik jó ideig egész biztosan a nézővel maradnak. Szintlépés történt az eddigi részekhez képest: a rendezés mesteri (lásd az ugrásjelenetet vagy a mosdós bunyót), és a karakterek talán most működnek a leginkább olajozottan. Cruise hátrébb lépett, Simon Pegg kreténségét sikerült leépíteni, Ving Rhames-re se untam még rá... Cavill is oké. De a pálmát azért az überbrutális Liang Yang ámokfutása vitte :DD. Fura kicsit, hogy Renner most fel se tűnik, másfelől meg aligha fért volna be ennyi szereplő mellé még ő is. Azért egy-egy pillanatban nagyon erősen előjött a The Dark Knight Rises, nem csak a zene miatt. De ez nem rontott az élvezeti értéken, sose baj, ha Nolant ennyire profin sikerül megidézni.

2018-08-13 21:27:25 erahurka (4) #21

Szerintem kötelező újranézni a 3-4-5-öt hozzá, ha régen látta az ember és nem emlékszik rájuk eléggé akkor közel élvezhetetlen ez a darab. Én sose tudtam ki kivel van, hogy mi a franc folyik. Egyik pillanatban még bratyiztak az egyik szereplővel, a következő jelenetben már lövöldözött rájuk. Kicsit zavaros volt a történet de az akció tényleg király volt.

előzmény: banana (#19)

2018-08-09 07:37:51 tomside (4) #20

Az összes hülye túzásával együtt tök jó, elsősorban a néhány kimagaslóan jó jelenete miatt. Jobban adta a csapatfeelinget, mint az előzőek, bőven marad tér más arcoknak a vásznon, Tom nem takar ki mindenkit. Van néhány baromi valószínűtlen dolog benne, ezek engem most eggyel jobban zavartak, mint korábban, de nem hiszem, hogy a film világa változott volna, inkább én lettem szépen lassan eggyel kevésbé elnéző. Adja, mint mozis élmény is, teljesen megérdemelt a népszerűsége... csak valamiért (?) mégis maradt egy kis hiányérzetem.

2018-08-08 16:35:56 banana (4) #19

Azt mondanám az 5-höz szorosabban, a 3-4-hez pedig lazán kapcsolódik. Szerintem élvezetesebb és érthetőbb úgy nézni, ha ezeket a részeket látta az ember.

előzmény: paksiendre (#17)

2018-08-08 16:34:45 ogreg83 (5) #18

Véleményem szerint, annyira szórakoztató a film, hogy magában is érthető, élvezhető lenne, de annak a story szálnak közvetlen folytatása, így én mindenképp javasolnám. Hidd el, nem fog fájni, az is baromi szórakoztató egy film. De ez ugye még arra is rálicitál, így még élvehzetőbb lesz az egész 6. rész.

előzmény: paksiendre (#17)

2018-08-08 15:54:16 paksiendre (2) #17

Kicsi off kérdés: ez a film magában is megállja a helyét, vagy szorosan kapcsolódik az előzőhöz? Azért kérdezem, mert ha az előző nélkül úgymond érthetetlen akkor előbb azt pótlom.

2018-08-07 12:18:35 Jason13 (5) #16

Elöljáróban annyit, én az eddigi M:I filmeket is nagyon szerettem, az 1. és a 3. epizód állnak nagyon közel hozzám, de a 4. és 5. felvonást is baromi szórakoztató látványmoziknak tartom.
A John Woo által rendezett második rész az, amivel nem nagyon tudok mit kezdeni, pedig nagy rajongója vagyok a direktor munkásságának, mégis úgy éreztem, nagyon erőltetetten sikerült stílusát beleemelnie egy közönségbarát popcorn matinéba.
Sebaj, a franchise még mindig töretlenül zakatol előre és a nemrégiben bemutatott 6. rész számomra nemcsak a széria talán legerősebb darabja, de az idei látvány és akciófilmek között is abszolút éllovas.
Persze, maga a történet nem reformálja meg a kémfilmek műfaját, megoldásai ismerősek és fordulatai sem áll-leejtősek, viszont van egy nagyon fontos dolog a kivitelezéssel kapcsolatban: a tempó olyan gyors iramot diktál, hogy a játékidő hamar torkon ragadhatja a nézőt, aki aztán nem azon fog tépelődni, hogy kimatekozza a következő másfél órát, inkább sodródik a cselekménnyel és átadja magát ennek a parádés akció-maratonnak.
Christopher McQuarrie az egyetlen olyan rendező a sorozat történetében, akire két részt is rábíztak, ez pedig nem véletlen. Igaz, a Titkos nemzet a végére talán kissé kifullad, de itt, az Utóhatásban az első percektől a stáblistáig képes arra, hogy egy egyenletesen pörgős adrenalin-löketet irányítson.
Miután az első félórában felkerülnek a karakterek a térképre, elkezdődik a hajsza és öt percenként váltják egymást a hajmeresztő jelenetek, miközben a történet is megmarad egy okos és fordulatos kém-sztorinak. Igaz, ahogy fentebb írtam, talán senki se fog falnak futni a csavaroktól és a meglepetésektől, de ezek ügyesen vannak adagolva és némelyikük akármennyire is nevezhető sablonosnak, egyszerűen működik.
Akit külön fontosnak tartok kiemelni, az Tom Cruise. Manapság már nem vállal olyan drámai szempontból izgalmas szerepeket, mint például a Magnólia idején, de ezek helyett kb. a testi épségével játszik, hogy a CGI és a zöld háttér korában olyan akciókat pakoljon a vászonra, melyekben tényleg őt látjuk. Ezért nagyra is becsülöm a fickót, de még ezt figyelembe véve is brutális az, amit az Utóhatásban leművelt: házak tetején ugrál, helikopterről lóg le, a párizsi forgalomban motorozik és a többi. Ezek a jelenetek nem csak Cruise miatt szenzációsak, de kivitelezésük miatt is: nincs őrült vágás, rángatózó operatőri munka, mindent könnyen átláthatunk és így gyönyörködhetünk (esetleg a körmünket rághatjuk) a koreográfián.
De színészi munka terén is hozza a kötelezőt Cruise, talán ebben a részben a legmarkánsabb Ethan Hunt-ként, ez mondjuk annak is köszönhető, hogy a forgatókönyv azon van, hogy végre mélységet adjon figurájának. Ez talán kissé furcsa is lehet így a 6. részben, de ahogy sok minden más, ez is pazarul működik.
A többi színészre se lehet panasz, Ving Rhames, Simon Pegg és Rebecca Ferguson hozzák, amit már az előző etapban is, de akin igazán meglepődtem, az Henry Cavill. Na, nem azért, mert kiderülne róla, hogy egy színészisten, mivel kb. baltaarccal megy végig a filmen. De ez annyira jól áll neki, hogy hihetetlen, minden egyes jelenetében sugárzik róla a nyers erő és az, ahogy bárkinek nekimenne.
Zenei téren is jól teljesít a film, bár elég sokszor juthat eszünkbe a különböző tételek alapján a Sötét Lovag és az Eredet. Ez mondjuk nem véletlen, hiszen Lorne Balfe felelt a talpalávalóért és ő Hans Zimmer egyik tanítványa. Bevallom, engem sokszor zavar, mikor egy filmzene erősen nyúl le elemeket más szerzeményekből, de itt ez a lopás baromi jól működik! Olyan az egész score, mintha az M:I főtémáját beemelték volna a legutóbbi Zimmer alkotásokba és ennek a végeredménye egy bitang pörgős, néhol elképesztően feszült tételekkel dolgozó album.
Mindent összevetve, én nagyon elégedetten hagytam el a vetítőtermet az Utóhatás után. Talán a Harag útja óta nem volt ilyen intenzív akcióélményben részem.
Ezek után bízom abban, hogy lesz még pár ilyen minőségű folytatás.

2018-08-05 22:00:52 BonnyJohnny (4) #15

Bambula véleményével értek egyet annyiban, hogy az előző résznél jobb, de a negyediknél nem. Annyi eltérés a véleményével, hogy szerintem továbbra is az első a legjobb (és a leginkább "M:I szerű").
Mondjuk az első rész után például ez mutatta fel legjobban a M:I gyökereit jelentő maszkos átveréses hangulatot (ezúttal a részeken át csak reménykedő Benji kétszer is maszkos szerepet kap, és mindkettő remek). Felmerülnek morális kérdések, önbizonytalanság. A csapatdinamika jó. Humor is működik, de komorság is megvan. Az akciók ütősek, látványosak, dinamikusak. Az egész film izgalmas és pergő. A story egyenes, viszont nem is akar többnek látszani: szépen összeköti az akciójeleneteket. Az ellenség vonal talán a legerősebb a szériában, átemelve az ötödik részből Sean Harrist, aki továbbra is rémisztő. Henry Cavill (és a bajsza) pedig brutális férfierő.
Lehet, hogy mégiscsak jobb, mint a negyedik rész, ami storyban és ellenségben gyenge volt, és a film kétharmadára ellőtte puskapora javát..

2018-08-03 18:20:01 bambula (4) #14

Számomra McQuarrietől ez jobb volt mint az előző rész,de a kedvencem továbbra is a negyedik
Tutira nem ez az uccsó rész. ;))))))))

2018-08-03 17:33:08 slawter (3) #13

Ez előző rész jobb volt. Jó, hogy ez az utolsó.

előzmény: bambula (#8)

2018-08-03 10:44:27 Tenebra (3) #12

Akkor én leszek itt a pontszámrontó. :D Leszögezem, soha nem voltam a Mission: Impossible-sorozat elkötelezett rajongója, ha már szuperügynök, akkor JB - mármint nem James Bond, hanem Jason Bourne. Bár benne is csalódnom kellett a legutóbbi film miatt. Mindenesetre a Brian De Palma-féle első rész az még egy tök jó film szerintem, és bár nem raknám be a top 200-as listámba sem, az biztos, hogy a M:I-k közül még mindig az a legjobb.

Ez az Utóhatás szerintem semmivel sem jobb vagy rosszabb mint az utóbbi M:I-k (a leggyengébb nyilván a 2. rész, aminek semmiféle M:I-hangulata nincs szerintem). De hogy az év akciófilmje lenne, és hogy a Mad Maxhez hasonló lenne? Azzal nem értek egyet.

A Mad Maxet én azért szerettem, mert bár voltak benne logikátlanságok bőven, de egyszerű, egyenes vonalú zúzás volt. Az Utóhatással az a bajom, hogy nemcsak tele van logikai hülyeségekkel (melyet persze lehet akár úgy is kimenteni, hogy csak önreflexív poénok), de még feleslegesen túlbonyolított is. Oké, ez a széria védjegye, hogy mindenki mindenkit átver, senki sem az, akinek látszik, és az utolsó pillanatban vágják el a piros drótot. De nekem ez már sok, és talán pont ezért nem a szívem csücske ez a széria. Az Utóhatás ugyanaz volt számomra mint a Titkos nemzet, főleg, hogy ebben is a Szindikátussal, illetve annak utódával kellett nyűglődni. Persze nem lett volna elég ennyi, kellett ide plutóniumlopás, beépülés, külföldi bűnszervezet, egzotikus tájakon tett látogatás, ex-feleséges melodráma. Kétségtelen, hogy egy pillanatig sem lehet az Utóhatáson unatkozni, hiszen minden 10-15. percben van valami meghökkentőnek szánt fordulat. Jóllehet, kérdéses, hogy ezek mennyire izgalmasak és meghökkentők - én egy kivétellel mindegyik mögé láttam, és kitaláltam. A Solomon Lane-es maszkcserés trükköt csak haloványan sejtettem - ettől persze még elég gagyi volt. Némelyik jelenetén pedig kínomban röhögtem. Persze értettem én amúgy, hogy humorra és öniróniára mentek rá ebben a részben még nagyobb erővel mint a korábbiakban. De volt jó pár ciki jelenet, melyek tényleg cikik voltak.

Az Ethan és az exe közötti röpke "dráma" pedig erőltetett volt, nem illett ebben a formában a filmbe.

De hogy ne csak oltsam: az akciók tényleg rendben voltak, hiába egy baromság kategória már pl. a végső leszámolás. Az is tetszett, hogy ezúttal nem sikerült mindent tökéletesen kivitelezni, sok volt a rögtönzés a csapat részéről, és emiatt sokkal erősebb volt a "tényleg csak hajszálon múlik"-érzés. És azt is meg kell jegyezni, hogy ez a Henry Cavill egy tehetséges színész. Elég jól állt neki a főgeci szerep, bár azért ezzel sem leptek meg az alkotók, sejtettem, hogy ő nem egy pozitív figura lesz, hanem majd egyszer csak kiderül róla valami - aztán kiderült. De szerintem rohadt jó volt ebben a szerepben, megmutatta, hogy nemcsak a nyálas Superman megy neki. :D

Én is amondó vagyok, hogy többet ér ez a film a szuperhősfilmek átlagánál, és amúgy tényleg értékelendő, hogy készülnek még ilyen akcióthrillerek. Ugyanakkor szerintem az, hogy valami ritkaság, még önmagában nem erény, a forgatókönyv hibáitól nem szabad eltekinteni. Ha rajongó lennék, lehet, eltekintenék. De az eddigi M:I-ket is azért néztem meg, mert reménykedtem a kritikák alapján, hogy végre beújítanak valamit ebben a sorozatban is, ahogy azt mondjuk a Casino Royale-lal tették Bond esetében. Hát ez nem jött össze az Utóhatásban sem, hiába a feleséges erőlködés. :P

Ja, és egy hímsoviniszta megjegyzés a végére: Vanessa Kirby és Rebecca Ferguson <3.

2018-08-02 21:27:40 TheDriver (5) #11

Szerintem az elmúlt évek legjobb akciófilmje!! Megüti az első részt, sőt a legjobb a szériából! Azért az elsővel nem is lehet összehasonlítani...az egy feszült thriller, DePalma védjegyeivel, ez meg egy vegytiszta akciófilm, lélegzetelállító jelenetekkel és csavaros forgatókönyvvel.

előzmény: Korben (#9)

2018-08-02 21:27:25 Umberto (5) #10

Nekem speciel jobban tetszett, mint az első rész. Cruise ezzel a résszel ért fel a csúcsra, pedig már eddig is igen magasan volt az a bizonyos léc. Olyan szinten székhez szögez ez a mostani kaland, hogy én A sötét lovag óta nem láttam ilyet. Új műfajklasszikus született, a tökéletes akciófilm iskolapéldája ez a mű.

előzmény: Korben (#9)

2018-08-02 18:07:33 Korben (?) #9

Úgytűnik tényleg ütős lett ez a film. Pedig én már a 3. rész után temettem a szériát. Aztán a 4. rész nagyon jó lett, az 5. apró visszaesés, de még mindig jobb a 2-3.résznél. Valahol azt olvastam, h a Mad Max: A harag útja óta ez a legjobb akciófilm. Ez igaz lehet? Továbbá sokan emlegették a szériával kapcsolatban, h bezzeg az első részhez azért 1ik se ér fel. Akkor ez a rész megüti az első rész színvonalát?

2018-08-02 15:52:16 bambula (4) #8

Szerintem,aki az akciófilmeket szereti az ezt a filmet 4-esnél rosszabbra,ha akarná se tudná értékelni,annyira jól sikerült ez az etap.
Pedig nem hittem volna,hogy McQuarrie belejön az akciófilm készítésbe.

Mondjuk azt a gyerekes plutónium eltűnést az elején nem tudom elfelejteni.

Meg kellene ezt mutatni Steven Seagalnak meg annak a magát akciófilm rendezőnek képzelő egyéneknek(pl.:Steven C. Miller),hogy így néz ki egy akciófilm,hátha elszégyelli magát és nem készít több trágya művet.

2018-08-02 15:20:38 tomside (4) #7

Közel sem hibátlan sem a sorozat, sem a színész, de én nagyon szeretem, ahogy Tom zúz.

2018-08-02 12:16:51 Demóna (4) #6

Alig vàrom , hogy làssam!:)

2018-08-02 10:46:19 purplerain (5) #5

Meg tudná nekem mondani valaki, hogy a film végén Kashmirban,

hogy lett a gonoszaknak két plutónium golyójuk? Én ott tartottam, hogy egyet kapott Hunt (Larknak kiadva magát) ugye, előlegként a Fehér Özvegytől, a maradék kettőt pedig Solomon Lane és Ilsa leszállításáért kapná meg. Ehhez képest Lark és Solomon már két bombával ment Kashmirba...

Pedig esküszöm figyeltem :)

2018-08-01 13:06:33 Ubul (?) #4

kifejtenéd?

előzmény: dido (#3)

2018-08-01 00:17:09 dido (2) #3

Hát ez rossz.

2018-07-30 19:55:31 TheDriver (5) #2

imdb top 250/116.... már nézném!

2018-07-13 09:55:37 TheDriver (5) #1

Egyöntetűen mindenhol azt olvasom a legjobb rész a szériában, ráadásul a legjobb akciófilm az elmúlt évekből! Nagyon várom már!!