Game Night (2018) ☆

Éjszakai játék

(John Francis Daley - Jonathan Goldstein)

amerikai akciófilm, krimi, vígjáték

3,4

2018-07-27 17:11:58 Rea (4) #17

Nem csalódtam, remekül szórakoztam. :)

A plusz poén a stáblista után meg... :))))

2018-06-27 15:58:10 Horváth Szabolcs (2) #16

Béláim... Túltoltuk...

2018-06-21 21:37:14 The Cortez (2) #15

Az alapötlet nem lenne rossz (még akkor sem, ha kevés eredetiséget tartalmaz), a beleszőtt krimiszál pedig akár még fel is dobhatná az cselekményt, de valahogy az egész nem működik. A poénok gyengék, a filmes utalások meg rohadtul erőltetetten hatnak: egyrészt azért, mert ez már a sokadik ilyen jellegű alkotás, másrészt azért, mert jó részüket a túlértékelt Rachel McAdams, és a teljesen karizmátlan Jason Bateman adja elő, de valami iszonyat szarul. Színészi alakítások terén egyébként sem remekel az alkotás, ám a 2 főszereplő egyenesen Arany Málna-díjat érdemelne a legrosszabb páros kategóriában.

2018-06-04 14:39:41 Kempesbaba (2) #14

Nekem is végig ez a két film volt az eszemben,amíg néztem. Azt meg külön sajnálom hogy a mai világban már külön értéknek kell lennie egy filmben, ha nem szarnak meg böfögnek benne. A tojásmentés viszont komikusra és látványosra sikerült. De ez a film ezzel együtt is karcsú volt.

előzmény: deniro2 (#12)

2018-06-03 00:09:51 Bajuszbá (3) #13

Nem mondanám, hogy kifejezetten eredeti lenne, tekintve, hogy a Játsz/ma c. filmre hajaz, de érdekes módon ugye a Harcosok klubja is benne van, meg Edward Nortont is megemlítik, nagy hatással lehetett a rendezőpárra David Fincher munkássága. Meg ha még rá akarom erőltetni, akkor volt itt Ocean's 12 (tojás), halálos iramban (repülőgépüldözés), végső állomás (repülőgép turbina halál), felnyomva (az este eldurvulása), az ajándék (a rendőr para karaktere hasonlít Gordo-ra). Egy két jó poén azért volt benne, könnyű kikapcsolódásnak okés.

2018-05-31 17:11:00 deniro2 (3) #12

Nálam ez csak gyenge hármas. Szerintem messze nem elég egy jó vígjátékhoz, ha kivételesen nem hányós-fingós poénokra építenek a készítők. A sztori a Szombat esti frászból és Az ember, aki túl keveset tudottból lett összeollózva, szóval az eredetiség sem a film erénye. Attól meg a hajamat téptem, hogy az összes karakter egyik percről a másikra értelmes(nek bemutatott) emberből értelmi fogyatékossá válik, csak, hogy megteremtsék az alapot a viccesnek szánt bénázáshoz...

2018-05-16 23:25:05 slawter (4) #11

Volt pár nagyon ötletes, érdekes megoldás a képpel, remekül passzolt a játékos miliőhöz.

2018-05-15 11:45:21 TheDriver (4) #10

Nagyon kellett már egy ilyen viszonylag eredeti, ötletes, jó poénokkal operáló, igazi felnőtt vígjáték! Becsüljük meg az ilyet! :)

2018-04-04 07:09:09 Ubul (5) #9

nagyon sokan szerették ismerőseim közül, mert hogy "okos" vígjáték, nélkülözve az alpári poénokat. Ha ez így van, én csak örülök, mert ritkaság-számba megy manapság az ilyen.

előzmény: deathcode (#8)

2018-04-04 07:04:36 deathcode (4) #8

Ronda ügy light? És nem a vér vagy belek mennyiségére gondolok...

2018-04-03 16:18:13 ChrisAdam (4) #7

Kifejezetten szórakoztató film, egy jó felnőtt vígjáték, ahol végre nem rottyon levő piások, kebelbajnok nők és fingós poénok súrolják a plafont. Kellemes csalódás.

2018-03-03 22:51:53 BonnyJohnny (3) #6

Hülyén érzem magam, de ez a legjobb film, abból a cirka húsz filmből, amit az utóbbi cirka két hétben láttam. :)

2018-03-03 18:55:50 Gameface (4) #5

igen, a legeslegvégén van egy bónuszpoén. jópofa :-)

előzmény: SAF333 (#4)

2018-03-03 18:49:45 SAF333 (4) #4

Ez mit jelent, maradjak a seggem egész a villanyoltásig? Érdemes?

előzmény: rendesg (#2)

2018-02-28 08:46:12 Gameface (4) #3

amit még kiemelnék a sok (teljesen kiérdemelt) hozsanna mellett, hogy mekkora eye candy a film.

tilt shift felvételeket eleve ritkán látni mozifilmben, itt szépen rádolgoznak a társasjáték-hatásra,
valamint az autók irányváltásait lekövető kamera is veszettül mutat.

2018-02-25 09:14:39 rendesg (4) #2

Nagyon jó kis film ez! :)

Végre egy viszonylag friss, eredeti ötlet, jó poénok; csavaros, a figyelmet folyamatosan fenn tartó cselekmény és a színészek is jól hozzák a szerepüket.

Ja és van after credits jelenet a normál stáblista után is! (tehát összesen 2)

2018-02-23 16:16:12 bambula (4) #1

Ez most nagyon jól esett.Ez a jól sikerült amerikai vígjáték.Köröket vert a múlt heti Valami Amerika 3-ra humor szinten. Ilyenkor örülök a kritikáknak,mert ahogy az egyik kritikában is megjegyzik, az elözetes alapján nem számítana az ember ennyire vicces filmre.
Már csak egy D.W. cameo hiányérzetem volt a végére.
Nem mellesleg a szinkron sem lett rossz.