Rampage (2018) ☆

Hogyne tudna.
#Watchmen

előzmény: HejjaX (#3)

2018-04-16 16:49:29 HejjaX (3) #3

Azon én is komolyan elgondolkodtam, hogy Jeffrey Dean Morgan tud-e mást is játszani, mint Negan-t?

előzmény: bambula (#1)

2018-04-16 16:00:33 BonnyJohnny (3) #2

Szerintem a maga agyatlan, sablonos, súlytalan és érdektelen kategóriájában egész jó volt. A kezdés nekem például annyira tetszett, hogy szívesen megnézném egész estésben (vagy még inkább fél órában) az előzményeket. (Bár azt hiszem tavaly már láttam, és akkor Life volt a címe.) De kiemelném a farkasvadászatot is.
Valamint kiemelném, hogy a végére konkrétan átment rajzfilmbe (nem jó értelemben). A két főgonosz haláláért konkrétan én éreztem szégyent... bár... jobban belegondolva a karaktereik végett is teljes filmidő alatt is. Naomie Harris láthatóan nem találta a helyét, The Rock pedig láthatóan tudta a helyét, sokadszor hozza ugyanazt a kemény de szerethető mackó karaktert (amilyen a valóságban is), és sokadszorra is eladja magát. De aki igazán lubickol a szerepben, az persze Jeffrey Dean Morgan. Láthatóan tudja, hogy gagyiban játszik, ennek megfelelően túljátsza, és láthatóan élvezi, és ezért a néző is örömét leli benne. Még, ha a karaktere egyszerűen az élményromboló szintig hülyén van megírva és használva.
Ez egy annyira jó rossz film, hogy az már közepes kategóriába esik.

2018-04-16 14:22:50 bambula (3) #1

Negan 2.0 találkozik Godzillával és annak haverjaival. Egy gyenge 3-ast megérdemel. De azért a folytatást majd inkább otthon, mint moziban.