Rampage (2018) ☆

(Brad Peyton)

amerikai akciófilm, kalandfilm, sci-fi

3,0

2018-07-17 07:30:15 Ubul (2) #8

számomra akkor a legjobb, mikor nem veszi komolyan magát, pl legutóbb a Jumanji-ban is, mondhatni önmaga paródiája. Valószínűleg azt is élvezte :D

előzmény: McCl@ne (#6)

2018-07-15 21:31:06 Edwest12 (4) #7

Nem volt ez rossz film. A maga kategóriájában kifejezetten szórakoztatóra sikeredett.

2018-07-11 19:51:39 McCl@ne (?) #6

Vagy esetleg az, hogy miért kéne neki? Karakterszínész. Egyébként tud: Ballers.

előzmény: gomez1000 (#5)

2018-07-11 19:16:53 gomez1000 (3) #5

Inkább az a kérdés, hogy Dwayne Johnson tud-e más karaktert játszani, mint ezt a szerencsétlen, agyatlan izomtömeget ?

előzmény: HejjaX (#3)

2018-04-16 17:33:31 tomside (?) #4

Hogyne tudna.
#Watchmen

előzmény: HejjaX (#3)

2018-04-16 16:49:29 HejjaX (3) #3

Azon én is komolyan elgondolkodtam, hogy Jeffrey Dean Morgan tud-e mást is játszani, mint Negan-t?

előzmény: bambula (#1)

2018-04-16 16:00:33 BonnyJohnny (3) #2

Szerintem a maga agyatlan, sablonos, súlytalan és érdektelen kategóriájában egész jó volt. A kezdés nekem például annyira tetszett, hogy szívesen megnézném egész estésben (vagy még inkább fél órában) az előzményeket. (Bár azt hiszem tavaly már láttam, és akkor Life volt a címe.) De kiemelném a farkasvadászatot is.
Valamint kiemelném, hogy a végére konkrétan átment rajzfilmbe (nem jó értelemben). A két főgonosz haláláért konkrétan én éreztem szégyent... bár... jobban belegondolva a karaktereik végett is teljes filmidő alatt is. Naomie Harris láthatóan nem találta a helyét, The Rock pedig láthatóan tudta a helyét, sokadszor hozza ugyanazt a kemény de szerethető mackó karaktert (amilyen a valóságban is), és sokadszorra is eladja magát. De aki igazán lubickol a szerepben, az persze Jeffrey Dean Morgan. Láthatóan tudja, hogy gagyiban játszik, ennek megfelelően túljátsza, és láthatóan élvezi, és ezért a néző is örömét leli benne. Még, ha a karaktere egyszerűen az élményromboló szintig hülyén van megírva és használva.
Ez egy annyira jó rossz film, hogy az már közepes kategóriába esik.

2018-04-16 14:22:50 bambula (3) #1

Negan 2.0 találkozik Godzillával és annak haverjaival. Egy gyenge 3-ast megérdemel. De azért a folytatást majd inkább otthon, mint moziban.