Widows (2018) ☆ 👁

amerikai-angol dráma, krimi, thriller

3,2

2021-11-27 20:19:41 PG (3) #8

Szerintem:

1) De mi volt a a deal? hogy a pénz Rawlingsé, és ezért volt ciki, amikor Mulligan a jachton 1 milliót kért tőle?

Nem, a jachtos jelenetbol kiderult, hogy a penz egy resze ment Rawlings uj eletenek biztositasara, a tobbi a valasztasi kampanyra kellett, de azt a reszt nem kapta meg Mulligan.

2) Rawlings azzal, hogy a noteszt a feleségére hagyta, mit akart elérni?

Hogy Mulligant is kiraboljak es igy vege legyen a politikusi karrierjenek.

3) Az 1) pontban lévő kérés miatt jelenik meg a film végén, azaz pénz kell neki?

Igy van.

előzmény: taxilovearsenal (#4)

2020-06-05 01:33:40 The Cortez (3) #7

Kiváló színészgárdával megspékelt, lassan csordogáló, de – még a logikai bukfencek ellenére is – nagyszerűen felépített cselekményű politikai gengszterdráma, ami sokban hasonlít az A bűn királynői című mozira.
Daniel Kaluuya jelenetei feszültek és erőszakosak, ám ezeket paródiába hajló, WTF-hatást okozó képsorokkal ellensúlyozza a rendező. A filmet nem vígjátéknak szánták, ennek ellenére a játékidő eleje szintén tartogat vicces pillanatokat, ugyanis ott Liam Neeson, eddigi életművével élesen szembemenve egy néger nővel hempereg, gengszterkedik meg káromkodik.
Az fényképezés színvonalas, egyben kreatív, a sztori pedig egy ütős csavarral, valamint jó néhány zavaros megoldással operál.

2019-08-18 18:14:27 Rorschach (3) #6

Épp most fejeztem be a filmet, úgyhogy friss emlékek birtokában tudok nyilatkozni: fogalmam sincs. Kicsit túlkavarták a dolgot, és sajnos sokkal erősebben indult a film, mint amilyen kifutásra tellett végül.

Így se rossz, de azt sem érzem, hogy ez megérne egy négyest.

előzmény: taxilovearsenal (#4)

2019-06-15 14:57:20 unrealnoise (3) #5

Szerintem buta film, logikai hibákkal... tényleg sci-fi...

2019-04-21 20:20:48 taxilovearsenal (3) #4

Néhény dolog nem teljesen tiszta nekem.

1) Jack Mulligan és Harry Rawlings megeegyeztek, hogy utóbbi és bandája kirabolják Jamal Manning-et. De mi volt a a deal? hogy a pénz Rawlingsé, és ezért volt ciki, amikor Mulligan a jachton 1 milliót kért tőle?
2) Rawlings azzal, hogy a noteszt a feleségére hagyta, mit akart elérni? jófej volt, számított arra, hogy
a nő eladja, és kap egy kis pénzt, vagy volt valami mögöttes tartalma?

2019-04-17 22:48:49 Horváth Szabolcs (5) #3

Elsőre csak tetszett, másodszorra viszont azt látom, hogy egy nagyszerűen átgondolt, aprólékosan kidolgozott történet, remek rendezéssel. Feszült, izgalmas és rendkívül nagy teret átfogó történet. Zseniális

2019-02-22 23:46:12 qanic (2) #2

A film műfaja sci-fi.
Az öreg Mulligan sokat javít rajta, így 2-es.

2019-01-30 16:40:41 kilépett felhasználó (?) #1

Egy fokkal komolyabb, mint az Ocean's 8. Mert nekem az ugrott be hirtelen, mint viszonyítási pont. Mondjuk a színésznők alakításai itt is langyosak, csak több a könny