The Ritual (2017) ☆

(David Bruckner)

angol horror

3,0

2018-05-02 14:56:36 VVega (4) #6

Pazarul kivitelezett minimál erdős-horror. Aki szereti az ilyesmit, annak az javaslom, ne is nézzen utána jobban, csak tekintse meg, én semmit sem tudtam róla és ez hozzáad szerintem.

2018-02-15 22:03:30 simijohnny (?) #5

A vége valóban szörnyű, már ott tartottam, hogy kikapcsolom. Maradt volna meg kommersz, kevés szereplős rohangálásnak az erdőben, de így..

2018-02-12 22:08:49 Dió (2) #4

Emészthetően indul (semmi spanyol viasz, de 1-2 jelenettel megrakja a gatyát), viszont az utolsó harmadában valami olyan mélyrepülésbe kezd, hogy az példátlan. Ha a felvezetés nem lenne, olyan díszes kapa lenne, hogy még mindig csöngene. Sorozatokban jó ez a Netflix, de filmekben...

2018-02-11 19:50:30 Lanie (3) #3

Mondjuk ritka az a film aminek az eleje szar és a vége jó, szóval ez sem kivétel ez alól. Az eleje nagyon remek hangulatú, szinte én magam is ott éreztem magam a nedves párás vadonban, de a végére... Nem tudom, hogy lehet ennyire elrontani valamit. Sokkal jobban szeretem amikor misztikus/titokzatos marad végig a hangulata direkt és borzasztó magyarázat nélkül.

2018-02-10 18:22:50 magichorze (3) #2

egész hatásos, hangulatos kis filmecske, nincs benne több és nagyobb ökörség mint a többi ilyen horrorban. Azt mondjuk nem értem, hogy

az az izé a végén, miért nem nyírta ki a "főhőst" a picsába, mit játszadozott vele addig, amíg kiért az erdőből?

egy gyenge hármasra azért jó, főleg, ha összehasonlítom a másik netflixes horrorral (Open House)

2018-02-07 17:56:26 Rorschach (1) #1

Egy jó kezdés és első háromnegyed óra után minden elbaszódik, ahogy beindulna a lényeg. Kiegyeztem volna egy kettessel, de a végén lévő "eddig napokig kerestük a tisztást, de a bossfight alatt véletlenül kikeveredek az erdőből" moment elég keserű szájízt hagyott maga után.

Karó.