Fighting with My Family (2019) ☆ 👁

Családi bunyó

(Stephen Merchant)

amerikai-angol dráma, életrajzi film, sportfilm, vígjáték

3,3

2021-05-01 21:00:05 Joeker81 (4) #1

Végre egy szórakoztató film az elmúlt pár éve termései közt. Tényleg jó volt délutáni kis lazítósnak. Nem vállalt sokat, és nem is rugaszkodott el a talajtól 2 méterre, nem akart nagyot mondani annak ellenére, hogy a szokásos "merj nagyot álmodni, és küzdj érte" alapfelvetésre épül. Egy egyszerű lány története kerül elmesélésre (már ha pankrátor család lányának lenni egyszerű) aki elérte a célját, az álmait, ami mellett betekintést kapunk a pankráció világába is. Szeretem az igaz történeteken alapuló sztorikat, mert néha sokkal érdekesebbek, mint a fantázia szüleményei. Ezekben a történetekben van valami megmagyarázhatatlan kohézió, ami az első perctől magával húz engem is, velem most is ez történt. Emellett kellemesen szórakoztató és igazi kikapcsolódás volt.
Stephen Merchantot a rendezőt, amikor meglátom színészként egy filmben instant elkap a röhögőgörcs, annyira karikatúra a csávó (ebben a filmben is bajusszal frenetikus :) ), de most az első komolyabb nagyjátékfilmes rendezése egész jól sikerült, le a kalappal előtte.