Happy Death Day (2017) ☆

(Christopher Landon)

amerikai horror, thriller, vígjáték

3,4

2018-01-16 19:28:04 Norbert Simon (3) #12

Annak ellenére ,hogy tucatszámra láthatunk ilyen és ehhez hasonló filmeket én egész jól szórakoztam rajta. A Boldog halálnapot! ugyan nem váltja meg a műfajt de véleményem szerint egy egész szórakoztató kis horrorvígjáték. A humora szerintem egész megfelelő. Talán ezt a pontját tudnám leginkább kiemelni. Az eleje egy kicsit unalmasnak hathat de a másik fele már egész izgalmassá válik. A főkarakter különösebben nem jó, sőt egy kicsikét zavaró lehet de mindegy. Én úgy gondolom egy hétvégén haverokkal este jó szórakozást nyújthat a Boldog halálnapot!

2018-01-05 20:41:10 Gameface (4) #11

fakje! fun movies are the only way out!

előzmény: paksiendre (#10)

2018-01-05 20:06:41 paksiendre (2) #10

Egy szót fűznék ehhez az egész szörnyűséghez: Amerika

2018-01-04 02:44:34 ChrisAdam (4) #9

Az eleje igencsak unalmas, de azért a második felében van kraft. Mondjuk másra számítottam, azt hittem, egy kőkemény horror lesz, de hát ez limonádé a javából, el kellett fogadnom, hogy nem ez az este lesz, amikor kirettegem magam a bőrömből, viszont legalább sokat nevettem. Van stílusa a filmnek, jó a fináléja is, izgalmas is olykor. Bírtam volna viszont, ha valami kompatibilisebb főszereplőt választottak volna. Gyenge négyes. 60%

2018-01-03 14:36:11 Tetovaltlany (4) #8

Elmegy kategoria,de mar kellett vmi slasher szoval nemrossz.

2017-12-29 15:05:53 Demóna (4) #7

Tetszett! Szórakóztató!Végre egy kis izgalom :)

2017-11-25 21:05:51 GothMan (3) #6

Nem vagyok nagy moziba járó, de ritkán adnak slashert a magyar mozikban, így csak elmentem. Az alap szitu adott volt, egyfajta Sikoly-Idétlen időkig hibrid, amiben nagy potenciál volt, de sajnos már a film elején kiderült, hozzá kell csapni még egy hasonlítási alapot, ez pedig a Bajos csajok. Nagyon lightos, nagyon cuki kis filmecske, ami ráadásul középtájon nagyon le is ül. A finále dob azért rajta, nem is keveset, de ha már poénos slasher(?), akkor a tavalyi(?) Final Girls. Belevaló tinilányoknak viszont kiváló szórakozást tud nyújtani, gondolom.

2017-11-24 19:49:14 bambula (4) #5

Egy gyenge 4-est mindenképpen megérdemel a film, mert néha baromi szórakoztató.

2017-11-22 00:29:40 ChYga (4) #4

Hát ez jól meglepett. A téma mondjuk jó alapot kínál (nem emlékszem, hogy láttam volna rossz idő-loop filmet), a film pedig kellőképp ki is használja. Félreértés ne essék, ez egy tucat tini-horror (igen az a fajta, ami az ezredfordulón a csapból is fojt), viszont az alaphelyzet csavar annyit rajta, hogy kiváló kikapcsolódást nyújtson. Van benne humor, lendület, kedvelhető karakterek, csattanó... meg minden ami a zsánerhez kell.

2017-06-17 01:45:18 GothMan (3) #3

Biztos, hogy nem fog belőle a humor sem hiányozni. :)

2017-06-16 18:03:56 Ubul (?) #2

trailer alapján tényleg...én azért vígjáték elemekkel megtűzdelném, mert ez a séma kívánja is kicsit :)

előzmény: GothMan (#1)

2017-06-15 20:09:48 GothMan (3) #1