Pacific Rim: Uprising (2018) ☆ 👁

(Steven S. DeKnight)

amerikai akciófilm, kalandfilm, sci-fi

2,3

2018-08-12 13:10:17 The Cortez (2) #7

Már az első rész sem volt túl egyedi alkotás, ám a folytatás még kevésbé az. Felesleges Transformers-koppintás, amelyből ezúttal kihagyták a sötétebb tónust. Az akciók, városrombolások sem valami kreatívak, egyedül a CGI-robotok néznek ki valahogy. A film legidegesítőbb része a főszereplő néger, meg annak "alakítása", illetve orgánuma + az azzal való állandó, artikulátlan óbégatása.

2018-08-06 17:09:31 tomside (2) #6

Ebben a másodikban kicsit kevesebb az egyéniség, mint az előző Power Rangersben, bár, az is igaz, hogy ez az Optimus Prime egy kicsit Godzillább, mint a Cloverfieldben volt. Fantasztikus, egyedi, semmihez sem fogható alkotás.

2018-08-04 11:39:17 Leppard (1) #5

Mint egy falat kenyér...

2018-05-06 12:05:33 ChYga (2) #4

Ugyan egyértelmű Neon Genesis Evangelion nyúlás volt, nekem tetszett az első rész. Benne volt az egyedi Guillermo del Toro-féle képi világ, a sötét tónus adott neki egy tökös atmoszférát, a harcok (és velük a CGI) jók voltak, de legfőképp: azt adta, amit ígért. Egy véregyszerű, ám igényesen összehozott blockbustert.

A folytatás alapkoncepciója, mi szerint a szörnyek hiányában egymás ellen fordulnak az emberek, nem lett volna rossz. Kár, hogy nem kezdenek aztán semmit vele. Helyette kapunk egy maréknyi hülyeséget (pedig az előző résznél sem épp az "okos" jelző jutna elsőként eszembe), amitől egy totál inkonzisztens folytatást lesz a Lázadás... egyáltalán, mi ez a cím? :D

Ez egy felesleges folytatás... felesleges film, amit felesleges volt megnéznem.

2018-04-06 18:13:10 hunlobo (1) #3

Úgy éreztem magam mintha a nickelodeon csatornát nézném egy laza szombat reggel. Megkértek egy power rangers rendezőt (de a régi sorozatból) hogy a megmaradt cuccokból hozza össze Zordont és a szürkecicanadragosokat. Szégyen.

2018-04-06 11:04:32 bambula (2) #2

Remélem,hogy ha lesz folytatása,akkor azt már a kínaiak csak a saját mozis szórakoztatásukra készítik el,hogy a többi ország moziba járó közönségét ne fárasszák ezzel a Transformers klónnal.

2018-03-23 19:35:44 TomPowell (2) #1

Fájdalmasan üres és otromba, Transformers-ösztöndíjas alkotás.