Good Time (2017) ☆ 👁

Jólét

(Benny Safdie - Josh Safdie)

amerikai dráma, krimi

2020-10-18 23:51:07 elzablues (4) #7

Szerintem felesleges bárkihez is hasonlítani: egyszerűen beérett, jól választ, jól játszik. Számomra jó pár éve szinte biztos pont, h bármiben is lássam, kihozza a karakteréből, amit lehet. Nem kíváló, de igen jó színész lett.

előzmény: Benny Bug (#6)

2019-06-26 09:31:40 Benny Bug (5) #6

Érdekes cselekmény, nem kapkod, de végig dinamikus és elképesztően izgalmas. Olyan volt az egész, mint egy filmes trip, ahol a dolgok fokozatosan vesznek egyre elborultabb és szürreálisabb irányt. Van venne egy kis Lynch, Scorsese is, meg nem kevés eredetiség. Te jó ég, Robert Pattinson milyen komoly színésszé érett. Ha így folytatja, ő lehet az új De Niro. Kiváló film a Good time, ínyenceknek többszöri fogyasztásra is javasolt.

2018-01-14 16:33:40 magichorze (4) #5

ez egy jó film, nincs túlnyújtva, nincsenek nagy drámák, de azért nem is könnyed szórakozás. a története is rendben van, még néhány meglepő fordulat is volt benne.

szerintem Pattison egy jó színész, legalábbis a főszereplő karakterét mintha rá szabták volna.

jár a gyenge négyes.

2018-01-02 00:53:14 ryood (3) #4

hát ez nekem most valahogy nem..

2017-12-30 05:00:31 tomasso (4) #3

Nehéz lehet szabadulni a skatulyából, amelybe a vámpíros tinifilmek évekre bezárták, úgy vélem ilyen szerepekkel lehet bizonyítani a szakmának - közönségnek, hogy komolyabb filmekben is megállja a helyét. A kezdő képsorok szinte marnak, a zene önmagában is tökéletes, eszméletlen hangulatot ad! Érezni némi hanyatlást a játékidő teltével, de az összkép így is nagyon rendben van!

2017-12-19 22:05:31 TheDriver (4) #2

Merész és eredeti alkotás, amely végig pörög, tele baromi jó zenékkel...és Pattison is óriásit játszik!

2017-12-19 21:00:59 Mikkey (5) #1

remélem jó nagy hullámokat vet majd, az egyik legüdébb film élmény idénről, baaaah :)))