The Greatest Showman (2017) ☆ 👁

A legnagyobb showman

(Michael Gracey)

amerikai dráma, életrajzi film, musical

3,6

2022-08-18 18:58:55 sptt (4) #9

Nem szeretem a musicaleket, az utóbbi időben viszont láttam néhány jó filmet ebben a kategóriában és ez is oda tartozik. Nem egy óriási sztori, de talán nem is ez a lényege egy musicalnek. Látványos, szórakoztató, jó zenék vannak benne, jó színészek, élvezhető előadás, mi kell még ebben a műfajban? Örülök, hogy rászántam magam és megnéztem, megérte! 7/10

2019-06-08 09:31:54 betti (3) #8

Megnéztem, milyen musical-ekre adtam 4-t ill 5-ot. Ez segített dönteni, leviszem harmasra. Látványos ez a film, szó se róla, de művi, és lehet h jók a színészek, no de nem is kértek tőlük túl sokat...

2019-06-08 00:53:32 berto (5) #7

Ez a film a kevés musical kedvenceim közé tartozik, látványosság tekintetében pedig az első. Nem tud befolyásolni a sok fanyalgó kritika és hozzászólás, mert a maga műfajában tökéletes. Az sem zavar, hogy köszönő viszonyban sincs a történeti tényekkel, hiszen nem biopic, hanem zenés, táncos film. Hugh Jackman kivételes tehetség, mindent tud, amit a műfajban tudni kell. Zac Efron már itt is megmutatta, hogy valódi tehetséggel van megáldva. Viszonylag ritkán nézek újra filmeket, hiszen az újakra sem jut gyakran idő, de ezt 2017. decembere óta háromszor néztem meg, első alkalommal moziban, aztán kétszer a PC-én. Most is ugyanúgy tetszett, mint először.

2019-06-07 13:45:46 betti (3) #6

Bájos, de semmi extra. És az igazi Barnum-rol még véletlenül sem tudunk meg semmit. Négyes, de lehet h lesz ez még hármas is.

2018-11-18 19:21:15 Gruden Gergo (5) #5

Harmadjára újranézve is sima Zs...

2018-09-15 12:44:48 noresz02 (4) #4

egyedül a szakállas nőből volt kicsit sok

2018-01-15 22:36:33 von Schatu (4) #3

No kérem ilyen egy jó musical! És még csak nem is hazudik magáról, csak szórakoztatni akar. A sztori akár a faék, a karakterek féldimenziósak, viszont remekek a dalok, amit tehetséges zenészek adnak elő - beleértve Rozsomákot és Troy Boltont -, az egész hangmérnökileg profi módon van megcsinálva, szuper a koreográfia, fantasztikus az operatőri munka, és összességében cseszettül szórakoztató.
Erős négyes, de lehet, hogy egy elfogultabb pillanatomban ötöst is adok rá. És ezennel leviszem a La La Land-et hármasra, mert az számomra minden volt, csak nem ilyen.

2018-01-01 22:47:31 Gameface (?) #2

ilyen az, amikor kincsre lelnek? figyeljétek, hogy belágyul Rozsomák.

a kérdés az, hogy a legjobb betétdalt viszik, vagy a női mellékszereplőre is rámennek?

2017-12-28 19:13:54 Havierez (4) #1

Ma végre sikerült megnéznem ezt a filmet és hát attól eltekintve ahogyan indult a történet (tehát az első öt percet leszámítva) nagyon szépen lépésről lépésre felépítette ezt az alkotást Michael Gracey rendező. Hugh Jackman nem csak színészi képességeiről hanem énekesi tehetségéről is bemutatót tartott. A főszereplő felesége elég jellegtelen karakter volt viszont azt nem ártott volna jobban árnyalni hogy mit miért csinált. Zac Efron jól szerepelt ebben az alkotásban de ezt már megszokhattuk tőle hogy neki jól állnak az ilyen éneklős, musicales produkciók.

A történet egyedi és érdekes szépen felépített ívű volt tele nem várt fordulattal. Tetszett hogy a cirkusz első úttörőjének életéről végre film is készült és szép, látványos kivitelezésben.

A zenék megfelelőek voltak nagyon nem hagytak nyomot bennem a különböző számok de majd ha meghallgatom a zene cd-t akkor talán másodszori hallgatásra megváltozik a véleményem.

Összességében szép, megható film jól megkoreografálva és rendezve!! Nekem nagyon tetszett!!