Molly's Game (2017) ☆

Elit játszma

(Aaron Sorkin)

amerikai dráma, életrajzi film

2018-01-16 23:40:19 Mizi (3) #5

Aaron Sorkin most is ugyanazt a sémát alkalmazza a történetmesélés szempontjából, mint már korábban is (Social Network). Amivel egyébként nincs baj, csak nekem úgy látszik ez nem jön be. Egyszerűen nem tudnak ezek a száraz életrajzi drámák semmi pluszt nyújtani magán a struktúrán kívül. Ez egy közepest kap tőlem.

2018-01-15 14:36:27 sissoko (4) #4

Szerintem nem vészes a szinkron, bár az egy érdekes kérdés lehetne, hogy vajon miért Kálid Artúr szinkronizálja az összes valamirevaló afroamerikai színészt (Jamie Foxx, Denzel Washington, Will Smith, Don Cheadle, Chiwetel Ejiofor, Cuba Gooding Jr., Idris Elba)? :)

előzmény: Lorden (#1)

2018-01-15 08:36:00 unrealnoise (4) #3

Jó volt, egynek elment, a történet érdekes, de annyira nem, hogy ez "önmagában eladja a filmet", katarzist sem itt kell keresni... Ha nem Aaron Sorkin rendezi és írja a filmet, akkor messze nem lett volna ilyen élvezetes az eredmény.

2018-01-10 12:41:25 domanutd (2) #2

Förtelmes. Az egyik legrosszabb szinkron, amit valaha hallottam.

Maga a film is rossz, egy borzasztó gyenge Casino-remake, megpróbál egy teljesen átlagos történetet meghökkentően előadni. 30 éve még érdekes lett volna, de élvezhető valószínűleg még akkor sem.

előzmény: Lorden (#1)

2018-01-10 09:59:09 Lorden (?) #1

Szinkronja milyen?
Pl a póker/pókeres kifejezések vannak-e fordítva? Eddig a hasonló filmekben érdekes szófordulatok születtek magyar nyelven, "texasi nincs felső határ stb"...