Mara (2018) ☆ 👁

(Clive Tonge)

angol horror, krimi, thriller

2,5

2023-01-23 23:50:40 dittike (3) #4

Kicsit leegyszerűsített, de vannak benne izgalmas részek az álom és ébrenlét közöttiségről.

2019-07-27 20:48:37 project640 (4) #3

4-et adtam a filmre, mert abszolút visszaadta a rendező az alvásparalízist ... mintha ő maga is átélt volna ilyet ... az egyik legfélelelmetesebb dolog, amit ember megtapasztalhat ....

2018-12-29 14:21:30 The Cortez (2) #2

Rémesen gyenge, klisés, paramentes horror, a gonosz szellem szerepében az ugyanilyen műfajú filmekből ismert Javier Botettel. Az alapötlet kiváló (csak sajnos a 2016-os Dead Awake-t koppintja), mivel az eleve félelmetes alvásparalízis ihlette, de a kivitelezés az valami kínkeservesen rossz. Az alkotás a történet, az álomdémon meg a horpasztástól rettegő szereplők miatt, igencsak hasonlít a Rémálom az Elm utcábanra, amiből nem is nagyon csinálnak titkot az alkotók, hiszen menőzve utalgatnak rá. Az elcseszett megvalósítástól már csak a karakterek és a színészi alakítások rosszabbak.

2018-12-11 23:53:34 Ivan/ (1) #1

Borzasztóan erőltetett valami, ami az ázsiai horrokra próbál hajazni, (azok se a kedvenceim) csak éppen se nem félemetes, se nem misztikus se semmi. Szimplán csak szar és botrányosan kínos.