Aquaman (2018) ☆

(James Wan)

amerikai-ausztrál akciófilm, fantasy, kalandfilm

3,3

2019-03-19 21:58:31 Fatupi (4) #18

Igazi szórakoztató, bárgyú, bugyuta, behemót egy böszmeség ez, olyan fajta, amire nem tudok haragudni. Kaland, látvány, szerelem, Atlantisz, Szicília, tenger gyümölcsei, mi kell még?

2019-03-18 14:55:31 Kempesbaba (2) #17

A film szinopszisa: Jason Momoa cool,de Aquaman továbbra is gáz. Vizigáz :D

2019-03-17 16:25:39 ZoLeEe (3) #16

Nekem attól a ponttól hogy megjelentek a vizi-rohamosztagosok lézerfegyverekkel meg cápákon lovagolva, egyértelmű volt hogy ez márpedig nem lesz egy komolyan vehető film :D

2019-03-05 14:57:31 Ragemarci (3) #15

Amikor leugranak a hajóról az aroklakokkal arról szeretnék egy hatalmas posztert az ágyam fölé

2019-02-20 11:20:36 Ivan/ (1) #14

Talán a legborzalmasabb képregényfilm mind közül, amit eddig láttam! Ráadásul szívfájdalom egy ilyesfajta szarkupacban látni egy Willem Dafoet vagy Nicole Kidmant. Dolph Lundgren meg... Nos hiába bírom őt, kevés alkalmak egyike mikor bizony nem volt vicces egy picit se!

2019-01-15 07:56:23 Nagy Tamás (3) #13

Tegnap este én is megnéztem a filmet, hát nem mondom azt, hogy a hatása alatt vagyok :D Szerintem látványban inkább a nagy totál képek jók voltak, de az arc közeliek elég furák lettek :D A 10 évvel ezelőtt bemutatott AVATAR filmben szebb volt a CGI. Jason Momoa és Amber Heard közötti játék nagyon működött, jó volt őket nézni, de ez a Black Manta :D Vicc volt, hacsak a testvéri rivalizálást hagyták volna a filmben, akkor még jobb lett volna, Manta szerepében még a színész is erőlködött :/ Érezhető a javuló tendencia, de ez még mindig nem az igazi :S Nem hiszem, hogy a Shazam C film jobb lesz :D

2019-01-13 18:49:17 deniro2 (4) #12

A film kb. 10-15 százaléka gyakorlatilag vállalhatatlan, tele ócska poénokkal, nyállal és trágya zenével. A maradék viszont szórakoztató agymenés, akcióval, bunyóval, kincskereséssel. Agy kikapcs, látóidegek beizzít, mehet a móka...:)

2019-01-10 18:09:34 BonnyJohnny (3) #11

Jason Momoa Aquamanje már a Justice League-nek is ékköve volt. Párosa Amber Heardel, és Indiana Jonest idéző kalandjaik ebben a látványos űr tenger(?)operában valóban megérnének egy négyest, de MINDEN ami Patrick Wilson-Dolph Lundgren pároshoz köthető EGYES (az atlantisi történetszál harmadik tagja Willem Dafoe akkora színész, hogy ő kettest érdemel ugyanabban a helyzetben), ezen az értékelésen osztozik Fekete Manta, aki gagyiságában a Power Rangers leggázabb pillanatait idézi.
Kegyelem hármas.
Sokan hasonlítják a a Black Pantherhez (aminek történetével valóban sok a párhuzam), de gyengébb annál. Még, ha hős fronton jobb is annál, ellenség fronton elvérzik vele szemben. Amúgy látvány és világ bemutatás szempontjából viszont méltó párja, ami a Marvel film erőssége volt (utóbbit még haterei is elismerik), szóval nem rossz ez. A második legjobb DCU film.

2019-01-01 21:06:24 ender1112 (4) #10

Nekem inkább egy Tomb Raider játék jutott az eszembe, Indy helyett, bár végül Lara is Indy-től származik :)

2019-01-01 15:56:46 Xuja (3) #9

Lenyűgöző látványvilág és viz alatti univerzum, de minden más max közepes. A történet bugyutasága még a zsáneren belül is bántóan megmosolyogtató, a rendezés is érdekes (mik voltak azok a flashbackek, basszus?). Azért minden hibája ellenére kikapcsolt aggyal egyszeri szórakozásnak elmegy.

2018-12-24 06:23:01 mimóza (4) #8

A fiam karácsonyi ajándéka volt, meglepi, úgyhogy érvénybe lép a mondás: ajándék lónak... akarom mondani vízi szörnynek ne nézd...
Jajdenagyon furcsa montázs ez, ahogy írtátok... grandiózus akciójelenetek, monumentális zene végig, 147 perc a Föld körül Artúr királlyal azért a királyi szigonyért: az óceánok mélyén, a Szaharában, Szicíliában, Ausztrália vizeiben, Kanadában...
Az utolsó fél óra aztán megkoronázza az egészet egy szinte kibírhatatlanul giccses és minden kockájában előre megjósolható végkifejlettel,.... Ja, és maradjatok a stáblista végéig, ott még egy poén vár, amire persze szintén számíthattunk... ... majd - gondolom - itt kezdődik az Aquaman 2.

Nem ragozom, világos, hogy félig sem a szívem csücske ez a fülnek sértő, szemnek túl káprázatos két és fél óra, de mert átjön egy kis Greenpeace feeling, és mert az a világítótorony, és mert én egy kicsit olyan elvarázsolható vagyok, ezért a kegyelemnégyes ennek a mozinak.

2018-12-23 00:14:00 tomside (4) #7

Plusz Indiana Jones, Kis Hableány, Trónok Harca, Elveszett világ, Utazás a Föld középpontja Felé, stb... Jó nagy “kirakóst” (ha-ha!) rakott össze James Wan. Remélem, ez a film elég lesz ahhoz, hogy soha többet ne rendezzen horrort. Mert abban rémes - és nem a jó értelemben.

előzmény: David (#6)

2018-12-20 19:31:35 David (5) #6

Imax 3D-ben igazi moziélmény. Biztos vagyok benne, hogy két okból is hivatkozási pont lesz a jövőben. Egyrészt, mert végre ez az első valóban jól sikerült és élvezhető DC mozi, másrészt a látványvilága miatt. Olyat már sokszor láthattunk, hogy óriási szörnyek, robotok egymás zúzása közben városokat robbantanak fel és teszik a földdel egyenlővé, de mindezt a víz alatt?! Egyedülálló és csodálatos világot teremtettek az alkotók. A film nézése közben végig olyan érzésem volt, mintha Cousteau kapitány valós és Jules Verne mesebeli vízalatti világában játszódó Indiana Jones kalandfilmet néznék. Az már csak hab a tortán, hogy a főszereplő Conan volt :)

2018-12-16 21:21:19 Leo_Stotch (4) #5

2018-12-16 19:20:21 erahurka (3) #4

Nem buta? LOL

előzmény: Leo_Stotch (#3)

2018-12-16 19:15:04 Leo_Stotch (4) #3

DC berkekben igen jó mozi. A hangja és zenéje nagyon jó, a látvány pedig jó kis előfutára az Avatar folytatásnak.
Abszolút vállalható kis film.. nem buta, így a szájíz kellemes.

2018-12-15 18:26:24 VVega (4) #2

Ugyan megmaradt sok kínos beszólás és beállás, de ez egy minden képkockájában gyönyörű, elképesztően látványos kalandfilm. Mindenképpen moziban ajánlom, ahogy lemegyünk a víz alá, az mindennél lélegzetelállítóbb, amit idén láttunk, igazi moziélmény. Amber Heard és Momoa pedig valószínűleg az év legszexibb párosa.

2018-12-12 20:06:29 Tetovaltlany (5) #1

Imadtam,csodaszep,jo akcio jelenetek,igazi szuperhosos sztori,cool vizalatti vilagok,es meg szaz mas dolog wow tok jo volt ,3Dben nezzetek Imax mert a vizalatti jelenetektol eldobjatok az agyatok!