Cult of Chucky (2017) ☆ 👁

(Don Mancini)

amerikai horror, thriller

2,2

2022-10-28 10:22:19 Tom85 (3) #9

Jót tett neki az eltelt majd 30 év, de, hogy ezt a homo vonalat miért nyomatták majd minden részben....

2017-12-26 18:21:11 Edwest12 (3) #8

Igazából a film utolsó 15-20 perce az, ami megmentette számomra a csúnya lepontozástól. Végig zavaros volt az egész, a karakterek idegesítőek, de legalább a gore jelenetekre nem lehetett panasz. Szórakoztatónak tartom, hogy Brad Dourif lánya gyakorlatilag átvette apucitól a stafétát, bár azért remélem, ez nem marad így. Nem tagadom, a Gyerekjáték és folytatásai soha nem álltak különösebben közel hozzám, amolyan egyszernézős filmek nekem. Nem is maradt meg túl sok az emlékezetemben a korábbi részekből. Ez a rész a véres jelenetek ellenére érezhetően nem vette komolyan magát, és valószínűleg jobb is ez így. Jennifer Tilly elképesztően jól tartja magát, hiszen, közel húsz év telt el azóta, hogy először alakította Chucky barátnőjét. Az meg igazi rejtély számomra, hogy lehetséges, hogy Fiona Dourif így hasonlít az apjára, és mégis ennyire jó nő tud lenni. :D

2017-12-09 22:00:35 Reaper (1) #7

Szánalmas volt ez a film. Hiteltelen, unalmas, és sértően buta!

2017-10-03 01:34:53 James Watherbee (3) #6

Nekem nagyon bejon, hogy lazan stilusosan visszarangatjak a regi szereploket...pl az elozoekben amikor Andy felbukkan a film vegen egy shotgunnal, vagy a mostani vegen Kyle :D fuggetlenul attol, hogy ebben a filmben Andy jelentlete, eleg erdemtelennek hatott szamomra... remelem a kovetkezokben nagyobb es meltobb szerepet kapnak majd :D

2017-10-01 18:27:37 bambula (2) #5

Hát igen, sajnos az első három részen kívül, a többit is csak Brad Dourif Chucky-ja teszi végig nézhetővé.

2017-10-01 17:58:59 BonnyJohnny (2) #4

Nem hiszem, mert Chucky szövegei mindenképp mentik az egyestől. :)

előzmény: bambula (#3)

2017-10-01 17:57:01 bambula (2) #3

Vagy lejjebb? :)

Eddig még egyik sem közelítette meg számomra az első rész színvonalát,de a második és harmadik még közelebb volt hozzá mint az utána következők.

2017-10-01 17:45:24 BonnyJohnny (2) #2

Komolyabbra? Ez egy vígjáték.

A filmnél sokkal érdekesebb volt számomra, hogy rá kellett jönnöm, hogy ez az első Chucky film, amit láttam. Tekintetbe véve, hogy szeretem a slashereket, és sok ennél kevésbé népszerű sorozatot is abszolváltam már, konkrétan megdöbbentem eme hiányosságomon, és elhatároztam, hogy pótolom a sorozatot.
Ez azért is nem teljesen OFF, mert a sorozat ismerete nélkül adtam a rossz érdemjegyet, ami a sorozat ismeretében még mehet feljebb.

előzmény: GothMan (#1)

2017-09-09 23:49:43 GothMan (?) #1

Remélem, jól látom, és kicsit komolyabbra vették a figurát. Trailer