Seven Sisters (2017) ☆

Hét nővér
What Happened to Monday?

(Tommy Wirkola)

amerikai-angol-belga-francia akciófilm, dráma, kalandfilm, sci-fi, thriller

3,4

2017-10-18 11:39:00 miraculum (4) #5

Noomi Rapace egymaga viszi négyes fölé az egész filmet, ami bár hemzseg a logikátlanságoktól és szerintem a sok akció csak az ötlettelenségek elfedésére szolgál, de érdekes az alapfelvetése, sok irányban mozgatja a gondolatainkat és nem nélkülözi a drámát sem. Kár hogy nem a filozofikusabb vonalat erőltették benne.

2017-10-12 20:57:16 Tetovaltlany (4) #4

Nagyon tetszett,a logikatlansagok ellenere...Noomi Rapace mindig ilyesmi szerepeket vallal,szoval tudtam mire szamitsak,s nem csalodtam,nagyon jo volt.

2017-09-27 13:35:43 Ragemarci (3) #3

A legnagyobb baj, hogy hatalmas lékek vannak a forgatókönyvbe, szivárog be a baromság, logikátlanság számos ponton. Viszont az akciófilm része az, ami működik nálam és ebből a műfajból meg is néznék valamit Wirkolától, tu-fa meg horror nélkül, csak úgy szimplán.

2017-09-21 16:43:29 TheDriver (4) #2

Nagyon kellemes meglepetés, végig izgalmas akció/sci-fi, ami még az agyunkat is megtornáztatja. Noomi Rapace pedig élete egyik legjobb alakítását nyújtja.

2017-08-23 01:37:16 ZoLeEe (4) #1

Leszámítva hogy enyhén a the prestige ihlette(legalábbis nekem több jelenetnél is az ugrott be), nem lett ez rossz. Csak az a vége a kisbabákkal kurvára nemkellett volna... Meg persze a robotikus szem,mesterséges embryókikeltés és minden az anyámkínja van, de hibernálás nincs , inkább elégessük a poronytyokat, wtf.