Miss Sloane (2016) ☆ 👁

(John Madden)

amerikai-francia dráma, thriller

3,9

2019-08-10 09:56:24 zéel (5) #6

A fegverlobbi és a politika kéz a kézben. Ma már ezen mi sem lepődünk meg.
Azonban a film mindezt igen érdekfeszítően mutatja be. Köszönhetően mindenekelőtt a címszereplő Miss Sloane-nak, a vérprofi washingtoni lobbistának. Okos, ravasz, hideg és végletekig eltökélt nő. Csak a cél, az eredmény érdekli. Győzni - bármi áron!
Mindez Jessica Chastain szenzációs alakításában (és Pálfi Kata kitűnő magyar szinkronjával).

2018-09-23 19:52:16 erasto (4) #5

Bár nem hibátlan, mégis emlékezetes film John Madden legutóbbi rendezése, pláne Jessica Christain szereplésével - akit az utóbbi hetekben fedeztem fel magamnak és kíváncsian fogom követni a pályáját!

Az elviselhetetlen, ezzel együtt a lobbista szakmára született Elizabeth Sloane olyannyira beletenyerel a fegyverbizniszbe, hogy végül nem is a vagányul bevállalt, aktuális kampány, hanem a karrierje a tét...

Ha nem bírod az olyan embereket, akik nagyon okosak (vagy annak hiszik magukat) és ennek hangot is adnak, akkor hidegrázós lesz számodra ez a mozi, egyébként meg egy emlékezetes alakítást láthatsz!

Mindenféleképpen érdemes kipróbálni a Miss Sloane-t!

2018-04-24 23:13:50 NinaLys (5) #4

Remek film...!

2017-09-25 00:48:26 kfiro (4) #3

Nem tudom mitől thriller ez a film, valószínűleg nem értek hozzá. :-)
Ha valaki megmagyarázza, annak megköszönöm.

Viszont nagyon jó, bár én sem szeretem az ennyire bonyodalmas filmeket, az elején nehezen vettem fel a fonalat. De aztán a csavaroktól érdekes lesz a történet és több meglepetés is éri az embert. A főszereplő Chastain, pedig nagyot alakít, remek választás volt erre a szerepre.
Ebben az évben, ezidáig ez is egy kisebb gyöngyszem. :-)

Jó szórakozást!

2017-07-17 09:23:44 kilépett felhasználó (?) #2

Lendületes, feszes film majdnem végig, ha 15 perccel rövidebb lenne, akkor lett volna tökéletes. Hihetetlen amit Chastain összehozott, az év egyik, ha nem a legjobb alakítása eddig amit láttam. Nem teljesen tiszta, hogy siklott át felette minden és mindenki.

2017-03-19 23:47:24 Dió (2) #1

Akinek a Steve Jobs bejött, az a Miss Sloanet se hagyja ki. Akinek viszont nem...
130 perces, Sorkins-kóros szófosás-maraton, amit Chastain egy nézhetetlenül unszimpatikus karakter hibátlan megformálásával ment meg.