Dizájneren (2016) ☆ 👁

(Horváth Balázs)

magyar dokumentumfilm

4,1

2020-06-07 09:48:20 Norbert Simon (4) #6

Félelmetes, de aktualitása végett mindenképpen figyelmet érdemel a Dizájneren. Megrázó percekben volt részem. Középiskolásoknak érdemes ezt megmutatni úgy vélem.

2020-05-16 13:29:59 ryood (5) #5

fú, ez igazi "mélyütés" volt..
olyan egyszerű, sallangmentes. úgy mutatja meg a dolgokat, ahogy azok vannak, hatásvadászat mentesen.
kötelezővé tenném középiskolákban.

2019-02-24 16:21:42 horvathm (4) #4

Érdekes volt, hogy Geri anyukája pontosan azt mondta el a neveléssel kapcsolatban, mint amit egy klinikai pszichológus könyvében olvastam.

2018-08-19 07:39:16 dittike (5) #3

Mélyen megrázó és egyben kissé félelmetes dokumentumfilm a drogosok szubkultúrájáról ahonnan egy fiatal férfi próbál kitörési pontot keresni....

2018-03-12 20:02:31 paksiendre (2) #2

A téma érdekfeszítő, a kivitelezés ultra gyenge. Lehetett volna ízig vérig kemény kérdéseket feltenni nekik,mint pl a budapest végállomásban. És nem kivágni a riportert sem. Továbbá, ezt egy tömör 40 50 percben is be lehet mutatni, nem kell ekkora hajcihő neki. A huszadik belövést már kifejezetten unalmas volt nézni. Ám ha mégis ilyen hosszúra csinálják akkor öleljen fel nagyobb időintervallumot.
A füstje jóval nagyobb mint a lángja, sajnos.

2018-03-11 10:36:22 noresz02 (3) #1

Értelmes emberek értelmetlen, veszett flash-hajszolása. A téma aktuális és forró, a megvalósításban semmi különleges, hacsak nem veszem annak a srácok megtalálását.