Why We're Killing Gunther (2017) ☆ 👁

(Taran Killam)

amerikai akciófilm, vígjáték

1,9

2018-07-26 17:54:51 HG (2) #12

Ez a film önmaga paródiája beleértve azt is, amikor Schwarzi volt a bárban a nő, azon felröhögtem :D, ettől függetlenül végiguntam a filmet és csak a beteg humora miatt tudtam adni rá egy kegyelemkettest.

2018-04-12 11:14:49 Leo_Stotch (3) #11

Az eleje jópofa volt, aztán a közepére sok lett,fárasztott nagyon. A finálé tényleg dob rajta, Schwarzi nagyon élvezi, de nem nézem újra.
Hármaska

2018-02-25 10:39:16 Killjoy (2) #10

Hmmm... Sokakkal ellentétben nekem addig tetszett, amíg Günther csak egy szellem volt. Olyan Argósan suttyó csapat jött össze, és teljesen elszállt hülyeségeket csináltak. Az öreg bérgyilkosmester felbukkanásain például én szakadtam. Kiszámítható volt, de működött :) A végén viszont tényleg már nagyon átesett a ló túloldalára az egész, Günther isteni magasságokba emelése már erőltetett volt.

2018-01-10 18:19:34 kovi1970 (1) #9

Sajnálom, azon filmek egyike amit nem bírtam végignézni.

2017-10-19 15:16:34 TheDriver (2) #8

Bizony, az utolsó 20 perc menti meg a filmet, attól hogy katasztrófalis legyen, így csak simán rossz.
Jó lenne már Schwarzit egy jó filmben látni.

2017-10-19 12:05:22 bambula (1) #7

Nekem túl szerencsétlennek tűntek.Már már amatőröknek.Még Allison Tolman is,akit nagyon kedveltem a Fargo sorozat első évadában.Üde színfolt volt,amikor Schwarzi végre feltűnt,hogy legyen végre egy kis "színészi" játék is a filmben.

2017-10-19 09:55:01 BonnyJohnny (2) #6

Nem tudom. Nekem tetszett a szedett-vetett bérgyilkos kompánia szerencsétlenkedése. Az, hogy Gunther sokáig nem is jelent meg, csak még jobban felépítette az ő isteni mivoltát. Amire aztán kaptunk egy öntelt seggfejet, akinek szerepében amúgy lubickol Schwarczi, és tényleg dob egyet a filmen, de aztán valahogy elszáll a film, és az (nekem) már nem vicces. Az olyan képtelen dolgokra gondolok, hogy a nő is ő volt, illetve, hogy túléli a felrobbanást. Lehet, hogy Gunther tényleg valami isten szerűség? Meg úgy általában az ausztriai rész már erőltetett. Egyetlen jó poén onnan, hogy "ha mégis visszatérnék a gyilkoláshoz, a (háza felújításával késlekedő) vállalkozót ölném meg (természetesen a "terminated" kifejezést használva)".
Nem tudom. Egyelőre hármas, de a vége miatt lehet kettes is.

2017-10-19 09:22:13 bambula (1) #5

Ezzel a rendező,író,főszereplő fickóval kiváncsi lennék,hogy ki hitette el,hogy amit csinál az vicces.
Mert nem az.Amíg meg nem jelenik a címszereplő(akiről őszintén szólva már azt hittem,hogy csak az előzetesekben létezik)addig a film egy nagyon fárasztó,idegesítő vacak.
Sajnos Schwarzi túl későn érkezik,több mint egy óra elteltével(!?),hogy mentse ami menthető a jelenlétével,de hiába sziporkázott onnantól valamelyest a film,nálam nem tudta felhúzni kettes értékelésre az osztályozást.

2017-10-18 20:25:25 Benny Bug (2) #4

Én is erre gondoltam, csak azért csodálkoztam rajta, mert 1-2 magyar oldalon már a kritika is régóta fenn van róla.

előzmény: Ubul (#3)

2017-10-18 20:19:24 Ubul (?) #3

magyar premierkor szokták megnyitni tudtommal a szavazást (ha van neki)

előzmény: Benny Bug (#2)

2017-10-18 18:40:03 Benny Bug (2) #2

Mikortól lehet rá szavazni?
Tudom h holnap van a premier de maga a film már egy jó ideje elérhető.

2017-10-17 21:38:47 erahurka (?) #1

Azt hittem borzalmasan vacak és kínos lesz, de meglepően szórakoztató, őrült darab. Így se raknám a jók közé, de ha moziban nem is, otthon érdemes adni neki egy esélyt. És a stáblistát érdemes járatni egy kicsit, mert Schwarzi country-t énekel alatta :D