Jumanji: Welcome to the Jungle (2017) ☆

Jumanji: Vár a dzsungel

(Jake Kasdan)

amerikai akciófilm, fantasy, kalandfilm, vígjáték

3,3

2018-05-03 00:11:56 ChrisAdam (3) #11

Pontosan ugyanaz az egyszeri szórakozás, mint az első. Talán még jobb is egy hangyányit - meglepő módon -, effektek tekintetében mindenképp. :)

2018-03-21 01:40:51 Rice (4) #10

Többen említették már, ezért csak ismételni tudom; ez a film meglepően jó volt. Könnyű esti szórakozásnak bátran ajánlom.

2018-03-19 22:53:46 tomside (3) #9

Miután a film teljesen felvállalja önmagát, egy cseppet sem lehet haragudni rá. Ez persze nem jogosítja fel egy négyesre, de a 3,4-es átlag teljesen jogos. Egy laza, jelöletlen hétköznap esti programként teljesen megállja a helyét.

2018-03-19 18:43:42 miraculum (3) #8

Tökéletesen jól megcsinált kis kalandfilm, nem vállal többet mint amit nyújtani tud, könnyű szórakozást. Kellenek az ilyen mozik is.

2018-03-19 10:44:27 schankox (5) #7

Csajjal és családdal is nézhető lendületes kalandfilm, jó poénokkal, gamer kikacsintásokkal. Néha béna CGI, néha béna színészek, de messze jobb film, mint a mai átlag felhozatal. Igen pozitív csalódás.

2018-03-16 19:51:24 TheDriver (4) #6

Tetszett, jó volt. Az eredetire sem hozott szégyent, nincsenek benne ciki poénok, az egesz család számára élvezhetô filmecske. A foszereplok közül nekem Rock és a kis néger tetszett a legjobban. Soha rosszabb folytatást!

2018-03-16 08:14:14 Poleon (4) #5

Az elején kicsit megijedtem, hogy valami elcsépelt, szar tinifilmet kapok az arcomba (nem néztem se előzetest és a storyt sem olvastam el). Aztán jött a meglepetés. Jack Black hozta amit tőle elvár az ember, a karaktere viszont több lehetőséget rejtett, mint amit végül kihoztak belőle. Gondolkoztam a hármas osztályzaton, végül egy "gyengébb" négyeskét kapott tőlem. Kevés mai filmek egyike amit nyugodtan megnézhetsz a csajoddal anélkül, hogy egyszer is feszengened kellene valami szar, alpári poén miatt (ami sajnos sok-sok múvi alapeleme).

2018-03-16 01:44:13 kfiro (4) #4

Én is sokkal rosszabbra számítottam, a régi jó Indiana Jones-t juttata eszembe. Természetesen tele van hollywoodi klisékkel, meg rengeteg CGI-al, de mégis jót szórakoztam és a humora is kellemes volt. Bátran nézzétek, jó kis családi mozi. :-)

Jó szórakozást!

2018-03-12 16:17:41 Trashman (5) #3

Fú, ez jó volt.

2018-03-09 01:18:30 slawter (4) #2

Majdnem két órás, de egyáltalán nem éreztem annak, annyira gyorsan telt az idő, mivel roppant szórakoztató film. A számtalan remake (rémmake) korszakában üdítő, hogy valamihez úgy nyúlnak hozzá, mint a Jumanji: Welcome to the Jungle-höz. Egyedül azt sajnáltam, hogy kevesebb lény, érdekes adalék volt a filmben, mint az első részben.

2017-12-22 11:56:48 Umberto (4) #1

Az év egyik kellemes meglepetése: az ötletet meghallva, azután az előzetest megnézve valami oltári nagy gagyiságot vártam, erreföl megkaptam az év egyik legviccesebb, legszórakoztatóbb moziját, ami méltó régi nagy híréhez. Tessék nyugodtan megnézni, kicsik és nagyok egyaránt élvezni fogják!