Wish Upon (2017) ☆ 👁

(John R. Leonetti)

amerikai fantasy, horror, thriller

2,1

2017-10-17 21:56:36 Rorschach (1) #4

Elképesztően amatőr, primitív szar. Olyan szinten közhelyes és kiszámítható minden egyes képkockája, hogy huszonöt percnél már fizikailag fájt, pedig én tényleg szinte minden baromságot végigszenvedek.

Kedvenc momentum, hogy a csóró félárva lánynak, akinek a faterja a szemétben turkál, ott az eszköztárában a full almás multimédia cucc. Értem én, hogy product placement, de ez egy faszság.

2017-10-15 17:24:30 BonnyJohnny (2) #3

A Wishmasterben a kívánságok teljesülésének módja volt olyan, amivel nagyszerűen játszott a film, megdobva egy Andrew Divoffal. Itt a kívánságok tényleg a kívánt hatás szerint teljesülnek (csak az "őrülten szeressem belém" dolognál van hasonló játék), helyette pedig a kívánságokért való megfizetésen van a hangsúly, és onnan már inkább a Final Destination szelleme kísért, egyes halálnemeknél már a FD folytatásokra jellemző túlhúzott módon, viszont azok látványossága nélkül (igazából csak a konyhamalacos mérhető a FD szinthez), egy-kettő inkább vicces, mint bármi más (ez a jelenség szintén megfigyelhető későbbi FD részek halálainál). Valamint (és itt a legnagyobb hiba) a thriller hangulat teljes(!) hiánya, ami miatt igazából high school filmnek jobb, mint horrornak, pedig hát ott se jut túl az unalmas sablonokon.

előzmény: bambula (#2)

2017-10-15 07:40:51 bambula (2) #2

Kívánságos horrorban még mindig a Wishmaster a legjobb Andrew Divoffal.

2017-10-06 15:39:22 Tetovaltlany (3) #1

Tetszett az otlet (kivansag valoravalik).ne varjatok tole semmit,tipikus egyszernezos ,hasonlo a Final destionationhozmarmint "horror" szinten.Siman elvezheto.