The Hitman's Bodyguard (2017) ☆

(Patrick Hughes (III))

amerikai akciófilm, vígjáték

3,3

2018-01-12 23:47:12 Szaki (1) #11

Jók a zenék, meg néhány poén ül, de ennyi a jó a filmben. Minden más értékelhetetlen. Ráadásul, alig van a filmben női szereplő, az a kevés is kiszolgáltatott helyzetbe kerül, ez így elég soviniszta. A végén a kamionos akciót meg nyilván a nemrég történt terrortámadások ihlették, szerintem ezt így hiba volt vászonra vinni, nagyon csúnya.

2018-01-04 22:03:48 noresz02 (3) #10

Az akciójelenetek kellemesen pörgősek voltak és nem voltan totál szétCGIzve. Kissé laposan indul, majdnem bealvásig sodródtam, aztán a második fele rendesen beindul és viszi a filmet. Viszont a humor a filmben felháborítóan sz@r, szinte fáj néhol. Tudjátok, mikor elkezd az egyik egy szar poént, a másik ráfűz egy még szarabb és erőltetettebbet, és amikor már kezded azt hinni, hogy megmenekültél - az alkotók rápakolnak még egy sluszpoént.

2017-12-29 20:29:11 Leo_Stotch (2) #9

Az egész borzasztó szegényes..
Nem értom, hogy lehet ilyen gagyi, humortalan filmet összehozni.
Nem a cgi rossz.

Van az egésznek egy szegényszaga...

2017-12-03 23:37:34 Dió (1) #8

A Reynolds-Jackson páros és az egész szórakoztató trailer muris két órát sejtetett, aminek egy az egyben az ellenkezőjét kaptam: prémium kínzást. Az alkotók mintha leporolták volna a VHS gyűjteményüket, és előkotorták volna a Midnight runt, hogy egy rosszul irányzott remakekel kiöljenek belőle mindent, ami működött, és helyettesítsék egy észveszejtően érdektelen forgatókönyvvel, poénokat nélkülöző dialógusokkal, és óvodából kölcsönzött helyzetkomikummal. Ebben a filmben semmi, de egyszerűen semmi sem üti meg a vicces vagy legnagyobb meglepetésemre a nézhető szintet, aminek a csak a helyét kereső, egyébként máskor remek színészgárda issza meg a levét. Még a Van Damme-Seagal párhuzam is teljesen jogos. A szegényes tartalmat végül a soundtrack rántja le rekordmélységekbe a már megjelenésükkör is cikinek számítotó betétdalokkal és német softpornó score-ral, igazi audiovizuális büntetéssé “emelve“ a végeredményt. Ritkán fordul elő, hogy egy vígjátékot ne tudjak végignézni, de ennek a szarnak sikerült elérnie. Nyugodt szívvel egyes, a hármasra és négyesre osztályzók táborát pedig ezúttal durván nem értem.

2017-11-18 15:05:23 tomside (4) #7

Nagyon élvezhetően csomagolt szarkupac, felültem neki.
Alig nézek vígjátékot, szinte soha nem is, de ezzel nem volt komoly bajom.

2017-11-11 23:40:26 ChrisAdam (3) #6

Tök egyetértek, semmi bajom nem volt a filmmel. Pörög, tele van vagánysággal, humorral, király akcióval, Jackson és Reynolds párosa rohadt jó, látszik, hogy nagyon élvezik az egészet. Jó kis baromság ez, kellemesen csalódtam. :)

előzmény: Xuja (#2)

2017-09-25 18:15:53 BonnyJohnny (3) #5

Szerintem a film egyik hibája, hogy nem ~100 perc. :)

előzmény: peterhappy (#4)

2017-09-25 11:35:16 peterhappy (5) #4

Ez nálam eddig az év filmje, legalábbis kategóriájában egészen biztosan. A humora jó, az akciók nagyszerűek, a vágás, a beállások szerintem kiválóak. A sztori és a karakterek kőegyszerűek, a film nem csak hogy kliséhalmaz, de néha már-már paródiába is fordul át, de de ennek a mozinak szerintem épp ez volt a lényege.
Lehet, hogy még jobb filmet ki lehetett volna hozni belőle, de szerintem lerí, hogy ez igazi jutalomjáték volt a főszereplőknek, biztos marha jó lehetett a hangulat a forgatáson.

Én ~100 perc könnyed kikapcsolódásra, szórakozásra vágytam, márpedig azt jócskán megkaptam ezt a filmtől. Nem vagyok egy bonyolult lélek, nálam ez elég egy ötöshöz :)

2017-09-11 08:58:17 ogreg83 (4) #3

Szívemből szóltál, mindennel egyetértek amit írtál, baromira élvezhető kis hülyeség ez.
Szinte semmit sem vártam tőle, lehet ez volt az oka, de elérte amit el akartak, 2 órára elszórakoztatott, más céljuk nem is lehetett vele. Sam.L.Jackson meg egy állat benne, látszik, hogy kurvára élvezi az egészet.

előzmény: Xuja (#2)

2017-09-10 22:06:59 Xuja (4) #2

Gyerekek, ez ütött! Pedig tényleg egy kliséhalmaz az egész, de mégis, roppant szórakoztató Jackson és Reynolds párosa, az akciók izgik, vagányak a betétdalok, Salma Hayek frenetikus nyúlfarknyi kis szerepében és az egész egy nagyon szerethető oldszkúl katyvasz. Tiszta lelkiismerettel húzom be a négyest.

2017-08-25 13:26:53 bambula (3) #1

Ezt az írót és a rendezőt össze kellene kötni és inkább csak Van Damme és Seagal kelet-európai filmjeinél alkalmazni,annyit ér a szintjük.Reynolds és Jackson párosa sokkal jobb filmet érdemelt volna.