Our Kind of Traitor (2016) ☆ 👁

(Susanna White)

angol-francia thriller

2,9

2017-01-27 11:36:51 bambula (2) #5

Kiváncsi lennék,hogy az írók mit szólnak hozzá,ha így átírják a regényeiket filmváltozat készítésekor.
A leírásnál egyébként a könyv sztoriját vették a tartalomleírók,mert ott nem házasok.
Egyébként nálam a filmnél jobban fájt a gyenge szinkronszereposztás.

(Bár gondolom Le Carré-nak nem volt gondja az átírással,hogy ha még szerepet is vállalt a filmben.)

2017-01-27 01:46:12 Vitelotte (3) #4

Szerintem inkább csak híg húsleves :)
Amúgy a végén a helikopter felrobbanása naggggyon kiszagolható volt, meg úgy alapból várható volt hogy a rendes gengszterapucinak mártírhalált kell halnia a drámaiság kedvéért, de ettől még nem kakisodott be a film.

2017-01-15 22:00:48 Ifrit (4) #3

Nem Antigua hanem Marrakesh, a csaj pedig a felesége már tíz éve

2017-01-06 00:50:07 kfiro (3) #2

Nagyon jó kis film volt a "híg kakival" együtt. :-) Manapság már ritka az ilyen könnyedebb akció-trihller, folyton csak a képtelen brutalitás és a hihetetlen fordulatok övezik ezeket a filmeket.
Ez egy jó kis esti kikapcsolódásnak tökéletes.

Jó szórakozást!

2016-12-27 16:01:20 noresz02 (2) #1

Ewan McGregor miatt már másodszorra néztem végig egy ZS filmet, ez előtt a Last days in the desert áldozatává váltam.
A film költségvetését nagyjából Mcgregor gázsija és a luxus autók bérleti díja meríthette ki, mert sem egy normális forgatókönyvre, sem rendezésre vagy egyéb vállalható színészre sem futotta már.
Visszatérve a forgatókönyvre: olyan szinten gyenge, hiteltelen, hogy még a legegyszerűbb akciófilmhez is faszábbat szoktak összecsapni. McGregor komolykodása ebben a híg kakiban még kínosabbá teszi az egészet, pénzért válogatás nélkül elvállalni mindent gyors lecsúszást eredményezhet.