Nerve (2016) ☆

Idegpálya

(Ariel Schulman - Henry Joost)

amerikai thriller

2,8

2017-12-03 22:18:29 Norbert Simon (2) #9

Egyet tudok érteni a pozitívumokkal és a negatívumokkal is. Egy lazább tini filmnek el tudom képzelni én is de attól szerintem sem jobb. Én a látvány mellé vártam volna valami csavarosabb sztorit de azt spéci nem kaptam.Én azt hittem valami jó kis izgi thriller lesz de sajnos nem jött be.

2017-02-18 00:16:35 Hicks (4) #8

Jo kis tinifilm

2017-02-16 20:34:47 Reaper (2) #7

A problémát, amit mindenki tud, azt jól ábrázolja, de gagyin vezeti le. Kevés a csavar a filmben, gyenge a történet. Slusszpoénnak egy hálózat sem omlik össze, ha eltűnnek a tagok. Továbbá átutalt összeget a hatóságon kívül senki nem zároltathat, vagy épp csak úgy kérhet vissza, erre a bank nagyon figyel, azt meg erősen kétlem, hogy nem tűnt volna fel nekik, hogy ha esetleg feltörték volna a rendszerüket, és úgy mozog pénz. Ja és a rendőrég körébe tartozik ami a filmben elvileg nem. Garázdaság például..

Végszóként lassan indul, majd jól felpörög, és rosszul zár!

2017-02-06 01:58:35 Rice (4) #6

Előzetesen nem vártam sokat ettől a filmtől, de végül nagyon kellemes meglepetés ért. Szerintem kifejezetten jól mutatott be egy létező társadalmi problémát - a net anonimitása mögé bújó hétköznapi emberek gátlástalanságát. Kellően sötét és kellően feszült volt ahhoz, hogy végig le tudjon kötni. A végét én is összecsapottnak érzem, csak emiatt lett négyes - de ez egy nagyon erős négyes.

2016-11-27 18:53:08 tomasso (1) #5

A legtalálóbb jelző a filmre, hogy éretlen - akárcsak a szereplők. A miliő kicsit sem szimpatikus, de tulajdonképpen akár létezhet is egy ilyen játék. Mindenesetre nem győzött meg, alighogy elhittem hogy kisülhet valami értékelhető is ebből, azonnal lerombolt bennem minden naiv illúziót, ezzel a befejezéssel meg pláne.

2016-11-20 19:11:25 noresz02 (3) #4

Ugyanezt az ötletet már ellőtték korábban(nem jut eszembe a film) így nem hogy nagyot ütött, hanem koppintásnak hatott. Emma Roberts szépen bontogatja tehetségét, szép ívet rajzol, szurkolok neki, azért ennél jobb filmekben lenne jó viszont látni.

2016-10-22 09:53:02 goromba (1) #3

Ha ennyire hülyék a mai fiatalok, akkor nosza, pusztuljunk!

2016-10-22 09:36:29 ifj. Ó. Posszum (4) #2

Rohadt jó tinifilm, tökéletesen és okosan tálalja azt a problémát, ahogyan ebben a zsánerben kell. Kérdez, döbbent, mellette pedig igyekszik elég ijesztő képet is festeni egy aktuális társadalmi problémáról, közben pedig marad a megszólított réteg nyelvénél és elvárásainál is: szerelem, kaland, erkölcs, "self". Legyen is generációs kult.

2016-09-24 11:22:31 bambula (2) #1

Az ötlet szerintem jó,a megvalósítás kevésbé.De tinédzserek számára így is biztosan nagy kedvenc lesz a film.