Baskin (2015) ☆ 👁

(Can Evrenol)

amerikai-török fantasy, horror

3,1

2021-03-31 15:25:32 slipknot (3) #4

Én nagyon szeretem az el borult gore-t, főleg ha az remek atmoszférával jár, de ez itt kevés. Vagy a film egy jóval nagyobb szeletét kellett volna lefednie ennek, vagy a maradékot megtölteni valami mással, ami érdekessé teszi az egészet. Akkor még jó is lehetett volna. Így egyszer meg lehet nézni, de hamar elfelejti az ember.

2020-10-21 09:07:07 slawter (3) #3

Az, hogy valamit odadobálsz a vászonra, és elintézed azzal, hogy "Bízzuk a néző képzeletére. Építse fel a saját verzióját a történtekről", a legolcsóbb húzás és így marhára nem ér a film többet egy közepesnél.

2020-07-17 10:00:36 Benny Bug (3) #2

Beteg és gyomorforgató horror Törökországból, azonban nem lehet elsiklani afelett, hogy enélkül nincs benne több egy nádszálvékony cselekménynél. Lehet valami nagyon gore, meg véres és gusztustalan, de a jó és emlékezetes sokk-élmény nálam nem itt kezdődik. Egyszer nézős - se több, se kevesebb.

2018-03-12 21:09:44 tomside (3) #1

Erősen öncélú egy alkotás, sokszor vontatott, de vannak meghökkentő részei, részletei is, amelyek élvezhetőek. Pokoli film egyenesen a pokolból, ahogy az várható, nem hoz megtisztulást.

Tényleg csak olyanoknak ajánlott, akik nyitottak a kecskés-dark horrorra, mert hogy másoknak semmit nem ad, az holtbiztos.