Bastille Day (2016) ☆ 👁

(James Watkins)

amerikai-angol-francia-luxemburgi-német akciófilm

3,1

2017-05-23 11:14:08 lakatoszoltan01 (3) #9

Egyszerű akciófilm, néhány poén, minimális csavar. Érdemes megnézni (bár én 2 hét távlatából már alig emlékszem rá...)

2017-03-14 23:20:18 kfiro (4) #8

Remek kis akció film volt, mostanában nem nagyon láttam hasonlót. Persze sok újjat nem adott ez sem, de én élveztem végig a filmet.
Elba pedig nagyon jól játszik. :-)

Jó szórakozást!

2017-02-22 12:55:46 redsovi (?) #7

Sanszos, hogy pont az lesz a kakukktojás, de nem jó értelemben :D

előzmény: Ubul (#6)

2017-02-22 12:53:52 Ubul (?) #6

remélem a The Dark Tower-ben :D

előzmény: redsovi (#5)

2017-02-22 12:50:14 redsovi (?) #5

Így van, azért szobrot is érdemelt volna. Rengeteg emlékezetes alakítása volt az elmúlt években a kis képernyőn (pl. Luther, The Wire, Ultraviolet, hogy csak párat említsek). Idén pedig érkezik a Guerrilla c. politikai dráma tőle. Amúgy nekem a Star Trek-ben is bejött, mint fapados gonosz. Három nagy filmben is fog szerepelni idén (Molly's Game, The Dark Tower, The Mountain Between Us). Ebből szerintem legalább egyben nem kell csalódnunk majd.. :)

előzmény: kilépett felhasználó (#4)

2017-02-22 12:28:04 kilépett felhasználó (?) #4

Remek színész, de akciófilmekben, amikor azt a hátán kéne vinnie, kilóg a lóláb szerintem. Filmen amúgy a Beasts of No Nation, ahol nagyot játszik.

2017-02-22 11:44:38 Ubul (?) #3

pedig sorozatokban kiváló tud lenni...nem feltétlenül a szereplő tehet egy film milyenségén. Persze az is igaz, hogy nagyon "jó" filmben még én se láttam Elbát, sorozatokban viszont annál inkább...Luthert kéne folytatnia

előzmény: kilépett felhasználó (#2)

2017-02-22 11:10:33 kilépett felhasználó (?) #2

Itt ki is derült, hogy Elba nem tud megfelelő pluszt hozzáadni egy átlagos akciózáshoz és ha másért nem is, arra jó volt ez a film, hogy számomra egyértelművé váljon, hogy nem ő a legalkalmasabb a következő Bondnak.

2016-10-24 12:09:36 noresz02 (2) #1

Mint egy mostani Dolph Lundgren film, annyi a különbség, hogy ezt szerintem francia részről komolyan gondolták. Nagyon gyenge.