47 Meters Down (2016) ☆

2017-09-21 16:40:20 TheDriver (4) #4

Ezt én sem értettem...

előzmény: magichorze (#3)

2017-09-16 07:27:48 magichorze (4) #3

Nekem is tetszett, nem értem a pontszámokat. A szokásos feszültségen felül még csavar-féle is van a vége fele. Azt mondjuk nem értettem, hogy a mentőalakulat hogy ment le a főhősért a cápákkal teli vízbe .. vagy azt is hallucinálta?

2017-09-12 13:20:37 TheDriver (4) #2

Abszolút kellemes meglepetés! Tavaly amennyire bíztam A zátonyban, az akkora csalódás volt. Ennél meg pont fordítva volt. Nem vártam tőle sokat, és nagyon meglepett. Az operatőri munka a film legnagyobb erőssége, a víz alatti jelenetek egészen hatásosak és félelmetesek lettek a maguk nemében. Ugyan nem nyújt semmi extrát, de a maga műfajában nagyon is tisztességes egy mozi, amire egy szuper befejezés teszi fel a koronát.

2016-10-31 15:30:58 SentryD (2) #1

Miért kell mindíg végletekben gondolkozni? Az egyik lány mindíg józan, mindenre tudja a megoldást, és bátran végre is hajtja. A másik ezzel szemben a legkisebb dolgon is pánikol, irritáló módon végigvisítozza és nyavalyogja a filmet. A skála totál ellentétes pontjain vannak, és ez nagyon unalmas nekem. Valami köztes út nincs? Bár a film jobban kidolgozott karakterekkel sem állná meg a helyét. A felvezetés pláne borzalom, utána viszont következik néhány feszültségtől sem mentes pillanat, sajnos azonban ezek meg a kiszámíthatóságtól bűzlenek. Nem úgy a film vége, ami tulajdonképpen meglepő, csak agyrákot okoz. Kedvelem a cápás filmeket, de ez most csak altatónak volt jó.