The Secret Life of Pets (2016) ☆ 👁

A kis kedvencek titkos élete

(Chris Renaud - Yarrow Cheney)

amerikai-francia-japán animáció, kalandfilm, vígjáték

3,3

2017-05-23 12:03:09 lakatoszoltan01 (3) #13

Egyszerű, nézhető mese. Olykor erőltetett poénok. Gyerekek élvezni fogják, felnőttek egyszer megnézik, aztán fagy felejtős, vagy évek múlva elővevős lesz.

2017-01-28 23:34:13 Reaper (3) #12

Aranyos mese, de semmi újító. :) A kedvencem a rocker Leonard volt. Igazából tetszett is, meg nem is, kicsit olyan semmilyen. De egy esti unaloműzőnek megteszi egyszer. :)

2017-01-21 13:45:39 noresz02 (3) #11

Az összes eddigi hozzászólásból ezzel tudok csak egyetérteni. Ez egy kicsit fiatalabb korosztályra célzott mese volt, azért nem jött be nekünk felnőtteknek annyira. Az átlagosan elvárt szintet simán hozza, cukiságfaktorról meg a gyerkőcőket kellene faggatni-szerintem volt benne bőven.

2016-12-22 12:00:21 sszilvi (2) #10

Igaz, igaz, én kérek elnézést :)

előzmény: Ágó (#8)

2016-12-18 21:35:25 Rorschach (3) #9

Úgy érzem, lentebb kicsit keményen ítélkeznek a film fölött. A világon semmi baj nincs A kis kedvencek titkos életével, azon kívül, hogy gyerekeknek készült. De ne az legyen már az elvárás, hogy minden stúdió a Pixar aranykorát idéző, kicsit-nagyot egyaránt kielégítő meséket küldjön a moziba, az a léc egy kicsit magasan van (még a mai Pixarnak is).

Különben a so-so méltán dicsért Zootopia ugyanúgy többször lecsúszott az infantilizmus bugyraiba, ahogyan ez is, messze nem ég és föld a két mese.

2016-12-16 20:38:19 Ágó (3) #8

Azért a Toy Story-t ne húzzuk le erre a szintre! :)

előzmény: sszilvi (#7)

2016-12-16 20:35:05 sszilvi (2) #7

Ugyanez jutott eszembe. Toy story - állatokkal...

előzmény: Bbazsa (#2)

2016-09-11 15:41:09 SentryD (2) #6

A harmatgyenge poénok, az idegesítő karakterek és a középszerű történet akkor is kevéske lett volna, ha nem látom idén a hasonló tematikájú (cukker beszélő állatok), ám minden tekintetben kategóriákkal jobb Zootopiat, de így meg aztán végképp unalmas volt.

2016-08-21 19:20:42 kaamir (2) #5

Ebben egy két és fél perces zseniális trailer volt, semmi több. Az Illuminationnél nem is erőltették meg magukat, hogy adjanak valamit az ember pénzéért, nekik elég, hogy bementél a moziba, mert jó volt az előzetes. Ostoba történet, gyerekes humor (de még abból is a legalja), nulla felnőtteknek szóló szál, elcsépelt figurák, stb.

Az egyetlen említésre méltó aspektusa a (képzeletbeli) New York mesés megjelenítése. Az tényleg szép.

2016-08-10 11:37:04 BonnyJohnny (3) #4

Az eleje (ez akár önálló rövidfilmként) és a vége jó. A kettő között gyenge közepes.

2016-08-07 16:31:01 lonka (5) #3

Gyönyörű a képi világa, le a kalappal a grafikusok előtt! A sztoriban megjelenő dolgok valósághűek, így a kutyatartó gazdik ráismerhetnek házi kedvenceikre, viselkedésükre. Nem csak gyerekeknek ajánlanám, hanem nézze meg az összes gazdi!
Sírtam, nevettem, csodás volt, köszönöm!

2016-08-05 23:09:18 Bbazsa (3) #2

Hugom látta, elmesélte a történetet, a cselekményt és Én csak annyit kérdeztem....

Ez nem a Toy Story? :D

2016-07-27 14:16:53 vadPINGvin (2) #1

Mit is várhatunk a Minions csapatától? Tom és Jerrys egyszerűségű poénokat ötéves gyerekeknek és igénytelen felnőtteknek címezve. A jópofa előzetesek alapján akár többet is, de az előzetesek általában csalókák. A csodás Zootopia (Zootropolis) is csak kiemeli a hiányosságokat, hisz nemrég láttuk hogyan lehet ezt jól csinálni, ötlethegyekkel, történettel, szeretni való karakterekkel. Nem így.

Ja és volt egy Minion rövidfilm is előtte, de a reklámok szórakoztatóbbak voltak.