Zoolander 2 (2016) ☆ 👁

2,5

2017-04-08 18:06:14 dorothygale (1) #9

Rettenetes....

2017-02-06 04:41:40 Vitelotte (2) #8

Huh. Hát az egyestől megmentette pár poén amin jót tudtam röhögni, de javarészt kínzóan buta hatványparódia volt, a fullfölösleges, hipergyenge celebkameók pedig alaposan megforgatták bennem a kést, ami csak még mélyebbre hatolt belegondolva hogy ezek elvileg komoly divat/zeneikonok.

2016-07-25 15:51:07 TheDriver (2) #7

Szerintem meg abszolút gagyira és erőltetettre sikerült. Nevetni max kínomban tudtam...pedig az első részt szerettem.

2016-07-25 14:45:50 noresz02 (4) #6

Ilyen az, amikor Hollywood igazán megőrül. Nagyon szórakoztató volt a divatvilág önmaga és önnön létformájának kifigurázása, csak kapkodod a fejed, hogy éppen melyik nagy név száll be az önégetésbe. És az a nézés apám, még mindig atomkirály!

2016-07-11 20:24:49 aszkéta esztéta (5) #5

egy hatalmas adag baromság iróniatálcán kínálva. ha nem lett volna ennyire evidens számomra a komolytalan szándék, amivel elém tették, nem ettem volna meg.

és épp ezért annyira jó ez a film, mert az utóbbi évek legmeghatározóbb divatja szerint készítették el, ami pedig az irónia. a film többször is összekacsint önmagával, amitől tök klassz metaironikus szinteket hoz létre, a film harmadik harmadától pedig átcsap a totálisan öncélú zagyvaságba, ami tökéletesen szimbolizálja azt, hogy az irónia milyen végtelen spirált hoz létre, ami ha beszippant, onnan nincs kiút.

2016-06-21 12:42:19 ifj. Ó. Posszum (4) #4

Miközben ment a film, sokszor elcsodálkoztam, hogy ezt most én tényleg nézem? Akár egy belsdzett mókus a turmixgépben.

2016-06-18 16:44:14 Killjoy (2) #3

Eszméletlen rossz. Hogy ehhez miért adta a nevét ennyi ismert arc?

2016-05-06 18:56:53 Sántha Orsolya (2) #2

Nekem az első rész tetszett, ez nem. Túl idióta. Valahol értem a szándékot, de nagyon átestek a ló túloldalára. Csodálkozom hogy ezt a sok nagy nevet megnyerték hozzá.

2016-03-27 15:54:09 BonnyJohnny (3) #1

Én (sokakkal ellentétben) az első részt sem tartom túl sokra, és ez sem nyűgözött le. De azt az agyatlan ökörködést mint az, azt ez is hozza. A kritikák alapján egyébként úgy gondolom, hogy ezt a filmet inkább lehet ajánlani azoknak, akiknek nem tetszett az első rész. Mert azok nem találnak majd nagy minőségbeli különbséget. :) Mert ez a film érezhetően egy újramelegített langyosított valami, amihez a celeb/sztár haknik sem tesznek hozzá túl sokat. A két főszereplő fullba nyomja a kretént, de az első részben is így tettek. Penélope Cruz a dekoltázsán kívül nem sokat tesz hozzá a filmhez, de a film egyértelműen úgy adja ezt elő, hogy ez szándékos volt: mintegy csúcsra járatni a dramaturgiailag felesleges biodíszlet fogalmát. Will Ferrell ripacsodása is borzalmas, de igazából direkt az, szóval... így nehéz haragudni rá. :) Ferrell például látható élvezettel lubickolt a szerepben.