Pride and Prejudice and Zombies (2016) ☆

Büszkeség és balítélet meg a zombik

(Burr Steers)

amerikai akciófilm, horror, szerelmi történet

2,7

2017-11-13 18:16:46 virág20 (?) #13

Szerintem zseniális lett ez a film ,ojasmi mint az eredeti ,és várom a kövi részt

2017-03-19 20:19:20 dorothygale (1) #12

-.-' Atya èg....

2016-06-05 20:10:54 ender1112 (5) #11

Ha minden szerelmes történet ilyen keretek között játszódna, sokkal többet néznék belőlük :)

2016-05-14 13:40:10 noresz02 (3) #10

A felvezetés szerintem jó volt, a döglegyes rész meg egyenesen frenetikus. A franciák fricskázása sem volt rossz, kezdtem azt hinni, hogy iszonyat jó lesz, és mellette még nem tűnt ZS kategóriásnak sem, nagyon figyeltek, hogy korhű legyen minden. De aztán átcsapott egy béna kardozós romantikus filmbe. Meggyőződésem, hogy az alkotók végig fent akarták tartani egy szenzációsan szarkasztikus paródia színvonalát, (nagyon gyenge próbálkozások végig voltak) de nem sikerült.

2016-05-07 14:00:07 The Hungarian (?) #9

Az, hogy Daemiaen nem látta, annyit mond el, hogy nem játszották a magyar mozik. :)

2016-05-07 13:50:20 Rorschach (3) #8

Sajnos nem volt akkora faltól falig ökörködés, mint az Abraham Lincoln, vámpírvadász.

Sőt, meglepett, hogy a zombikat még megpróbálták a cselekmény "szerves részévé" tenni, integrálni az eredetibe. Azt nyilván el lehet képzelni, hogy ez mennyire sikerült (a végén nagyon kilóg a lóláb), de legalább megpróbálták.
Amúgy semmi különleges, egy-két pillanatban rémlik csak fel az, amit vártam (Lena Headey wtf), egyébként tényleg csak egy kosztümös romantikus film abszolút oda nem illő elemekkel - és egy felettébb csinos főszereplő nővel -, ahogy Bonny írja eggyel lejjebb.

Számomra érthetetlen döntés egyébként, hogy nem vitték el agyatlan irányba, hiszen ezzel a saját nézőközönségüket redukálták. Elvégre, akihez közel áll az eredeti, nyilván nem lesz kíváncsi egy felvizezett, zombis változatra (amiben egyébként is minden kicsit túl gyorsan, magától értetődően történik), a trash fanok pedig, feltételezem, nem lesznek vevők erre a filmre a komolyan vett, romantikus keret miatt. Szóval két szék között pofára, nem csoda, hogy kb. senki nem látta a filmet - még Daemiaen sem, ez pedig mindent elmond. :D

2016-03-26 21:36:28 BonnyJohnny (3) #7

Szerintem jobb, mint a címe alapján gondolnánk. Például, közvetlenül az Allegiant után nézve feltűnően jobban működik a romantika, van benne humor is (ami helyenként annak sem ártott volna), az akciók természetszerüleg véresebbek, a történet és karakterek pedig... vannak (azzal ellentétben) :P
Arra viszont mindenki készüljön fel, hogy ez nem paródia, de még csak nem is egy könnyed akciófilm. Ez elsősorban egy kosztümös romantikus film... keleti harcművészettel és zombikkal.

2015-10-30 20:19:36 Szaracén (?) #6

Nem Jane Austen-t siratom, sose szerettem, de ez az ötlet annyira agyhalott, hogy maximum paródiának menne el.

2015-10-29 20:10:04 Rorschach (3) #5

[insert Abraham Lincoln: Vampire Hunter topic here]

2015-10-29 18:03:25 cucu (?) #4

Ez X eve konyvben volt "meno", nem? Ugy latszik mostanra jutottak el oda, hogy filmben is kiprobaljak.

2015-10-29 14:37:50 ChrisAdam (?) #3

Végre nem nyáladzani fognak, hanem véredzeni.

2015-10-29 13:09:50 tomside (?) #2

Nem az. Nekem sem szimpatikus a kezdeményezés, de előre ne temessünk el semmit.

előzmény: Szaracén (#1)

2015-10-29 12:20:24 Szaracén (?) #1