Men in Black II (2002) ☆ 👁

Men in Black - Sötét zsaruk II.

(Barry Sonnenfeld)

amerikai akciófilm, sci-fi, vígjáték

3,1

2017-12-27 08:24:24 Norbert Simon (2) #15

Bár a Tommy Lee Jones, és Will Smith nem rossz alakításokat nyújtanak valahogy mégis taszít a film. Főleg visszatekintve. Gyerekként ezt valami miatt többször megtudtam nézni mint az elsőt mivel ez megvan dvd-n. Határozottan az a véleményem ,hogy az első jobb és ötletesebb. A Serleena a csápjaival csak jobban butítja az egész sztorit. Vicces ez is de inkább fárasztóvá válik. A Jeff a kukac az szerintem nem rossz benne. Az első rész messze jobb.

2016-11-23 18:55:19 Dezsmant (5) #14

Nem spoilerezek, nézd meg és megtudod.

2016-11-23 11:57:15 MicaHiro (3) #13

nem is írtad le, milyen a vége, jó? és a dumák milyenek? jók?

előzmény: Dezsmant (#12)

2016-11-23 11:38:55 Dezsmant (5) #12

Jó folytatás lett, hatalmas ahogy Tommy Lee Jones postást alakit, az beszarás volt. A poénok és az akciók itt is egész jól sikerültek.

2012-09-23 17:28:00 kobretti88 (?) #11

Ebben a filmben szólalt meg utoljára magyarul Reisenbüchler Sándor hangján Will Smith :(

2012-01-02 06:53:08 JohnnyJohnny (2) #10

A 3. rész előzetese után végképp úgy gondolom, hogy befellegzett a franchise-nak, de ne legyen igazam!

2011-06-22 00:00:28 JohnnyJohnny (2) #9

Hát nem mondom, hogy nem szórakoztam jól, de az első részhez képest ez egy nagy rakás szar volt. Mondjuk így is kiosztom rá a 3 pontot, de remélem Will Smith kevesebb beleszólást kap majd a 3. rész készítésébe. Itt érződött erősen a filmen, hogy befutott sztár lett, a középpontba helyezték nagyon.

2010-01-17 02:12:10 Hannibal Lecter (2) #8

Nem mondtam, hogy csak rossz filmekben tud játszani. (Nem mintha egy jó filmtől maga az alakítás is felértékelődne... :-)) Az első rész pedig egy valódi gyöngyszem a maga nemében. Szolid, szellemes, habkönnyű szórakoztatás, ami maximálisan teljesíti, amit vállal. Sajnos a második rész forgatása közben az alkotók valószínűleg a frissen kibányászott köldökszöszt morzsolgatták békés whiskey-szopogatás mellett. Olyan is lett az eredmény...

2010-01-16 23:40:25 Ninety-Four (4) #7

Emlékeim szerint a Twin Peaksben sem volt rossz.

2010-01-16 23:34:02 critixx (2) #6

Mint nő nekem sem az esetem, de amúgy tud ő jó filmekben is játszani, lásd A boldogságtól ordítani-t.

A Men in Black első része egy teljesen korrekt sci-fi/vígjáték, jó ötletekkel, semmi több. A folytatást sajnos elrontották. A "sokat markol és keveset fog" hibájába estek az alkotók.

2010-01-16 21:13:30 Hannibal Lecter (2) #5

"Lara Flynn Boyle átkozottúl szexy"

Nem tudom, nekem herótom van tőle, az alakítása meg pocsék ebben a filmben. Bár maga a film is az.

2010-01-16 20:23:24 [: Azuroo andrew :] (3) #4

Most veszem észre hogy a metrós ürge a film elején ugyan az a ronda arcú színész aki a Freddy 6. részében a pedofil apa figura volt :D

2009-06-06 08:32:25 [: Azuroo andrew :] (3) #3

Barry Sonnenfeld második Men in Black filmje bár nem annyira újszerű, szellemes és eredeti (tegyük hozzá: folytatásról lévén szó nem is nagyon lehet) mint a 97-es Sötét zsaruk.

A Men in Black 2 nem zseniális, hanem csak jó és bár ezen kategóriát is csak alulról érinti ujjhegyével (bocsánat a képzavarért) még így is jó szórakozás tud lenni - főleg első megnézéskor.

Nagy kár hogy Linda Fiorentino aka "L" ügynöknő nem tért vissza a folytatásra.

OFF: Rosario Dawson és Lara Flynn Boyle átkozottúl szexy

2009-01-12 16:55:11 Hannibal Lecter (2) #2

Egyetértek: jellegtelen bohóckodás, unalmas párbeszédek, és egy bosszantóan redundáns Rosario Dawson. Pfffuhhh...

2008-02-20 15:38:14 Ivan/ (2) #1

Piszkosul eröltetett folytatás, ami köszönőviszonyban sincs az egész élvezhető első részel.