The Night Before (2015) ☆ 👁

(Jonathan Levine)

amerikai vígjáték

3,2

2021-12-25 01:36:20 The Cortez (2) #6

3 magyar címen futó, káromkodós, drogozós, tipikus seth rogenes karácsonyi vígjáték, egyben party film. Jellegében meg őrületében a Kalandférgek Karácsonyára és a Már megint Péntekre hajaz. A poénok közül kizárólag 1-2 működik (leginkább Rogen szerencsétlenkedésein lehet röhögni), a többi vagy túltolt, vagy erőltetett vagy pedig kínos. A sztoriba erőszakolt romantikus szál gyengére sikeredett. Nem meglepő módon, Michael Shannon nyújtja a legnagyobb színészi alakítást.

2018-02-26 20:41:31 whiteman 01 (3) #5

Itt ugye Három király tesó van a magyar cím helyén(gondolom ez a hivatalos), az iszdb-n viszont Másnap(os) karácsony címen fut(gondolom a tv-s szinkronnál át is keresztelték hirtelenjében, és sikerült is kreatívabbat alkotni), de hogy a porton ebből hogyan lett "A szenteste grálja", az is egy rejtély:D

2017-09-19 23:51:52 kfiro (2) #4

Nem értem mitől kapott ez a film ilyen magas pontszámot, harmatos gyenge, a vígjátékok alja.

Jó szórakozást!

2016-12-09 15:56:16 whiteman 01 (3) #3

A karácsonyi közeg csak ürügy, embereink a Harold and Kumar go to the white castle-t forgatták újra. Az kreatívabb volt, ezt mégis többször fogom elővenni, mert Seth Rogen zseniális:)

2016-08-15 17:54:06 noresz02 (2) #2

Már éreztem, hogy előbb-utóbb betelik nálam a pohár ezekkel az egy a százból amerikai vígjátékokkal. Lehet, hogy megérdemelte volna a kegyelem hármast, de végtelenül unom már, hogy maximum 1-2 poén ami értékelhető, a karakterek nullák és hiába préselnek bele a cselekménybe minden elképzelhetőt, akkor sem képes születni egy épkézláb helyzetkomikum sem. Seth Rogen és baráti köre nagyon jól indított a kezdeteknél, az Ananász expressz után még volt néhány kellemesebb próbálkozásuk, de egyenesen vezet az út lefelé. Sajnálom, szerintem benne volt a csávóban az X-faktor.

2015-11-06 07:28:56 whiteman 01 (3) #1

A hazai bemutatóról lehet tudni valamit?