The Sea of Trees (2015) ☆ 👁

(Gus Van Sant)

amerikai dráma

3,2

2021-10-17 14:21:53 Zsoc (5) #6

Valamiért csak most botlottam bele ebbe az alkotásba. Rengeteg lesújtó kritikát olvastam róla,de belevágtam. Ezt a filmet kifütyülni és földig gyalázni valóban érdekes cselekedet. Akibe szorult egy kis érzelem és empátia annak egy élmény. Ezen dolgok fényében valóban elszomorító.

előzmény: dittike (#5)

2019-03-29 01:44:35 dittike (5) #5

Számomra ez a film sokat adott tovább nem is ragoznám a dolgot mert láttam hogy az előttem szólóknak nemigazán jön be ez az alkotás és ez elszomorító

2017-02-15 14:37:54 sissoko (2) #4

Közel nézhetetlen. A film elején lévő filmzenénél egyszerűen nem tudtam eldönteni, hogy ez most egy szatíra lesz, vagy valami komoly drámának szánják. Az erdőben játszódó jelenetek kínosan vontatottak, a flashbackek pedig borzalmasan mesterkéltek, amin csak ront McConaughey bántóan modoros játéka. A végkifejlet kb. a 30.percben mindenki számára nyilvánvaló, onnantól totál érdektelen az egész.

2016-08-09 18:26:59 tomside (?) #3

Ken wannabee Watanabe fog benne szomorúan nézni. Biztosan korszakos alkotás, aki megnézi, más irányt vesz az élete! Megnézed, olyan pozitív csakrahullámot kapsz tőle, belecsökken a rezsid!

2015-05-18 23:59:18 Singularity8 (?) #2

Ők McConaughey akcentusára adták azt a 10-est, mindezt a film megnézése nélkül. IMDb-ből nem következtetünk. Mellesleg Cannes-ban gyakorlatilag egyöntetűen mindenki egy nagy rakás sz*rnak tartotta a filmet. Persze ettől még meg fogom nézni én is, de most már csak azért, mert elképzelni nem tudom, mit lehetett ezen ennyire elcseszni.

előzmény: Mizi (#1)

2015-05-18 22:59:31 Mizi (?) #1

Érdekes, IMDb-n a szavazók többsége 10-est adott a filmre, viszont a másik leggyakoribb osztályzat az 1-es. Úgy tűnik elég megosztó alkotás lett. Mindegy, én a történet helyszíne miatt továbbra is nagyon várom ezt a filmet.